• Šoubiz
  • Mimoriadne dojemné Teleráno: Moderátorky sa po videoodkaze rozplakali

Mimoriadne dojemné Teleráno: Moderátorky sa po videoodkaze rozplakali

Mimoriadne dojemné Teleráno: Moderátorky sa po videoodkaze rozplakali

Po otvorenom a osobnom rozhovore prišlo krásne prekvapenie, ktoré dojalo všetkých.

Jednou z ambasádoriek jubilejného desiateho ročníka Dňa s Nadáciou Markíza, ktorý sa uskutoční 7. decembra, je aj moderátorka Ivana Zuzelková. Už vo štvrtok sa budeme intenzívne venovať finančnej zbierke pre martinskú detskú psychiatrickú kliniku a aj diváci TV Markíza jej môžu pomôcť vybudovať denný stacionár.

Ivanka prijala pozvanie do Telerána a odhodlala sa úprimne porozprávať o svojich problémoch, ktorými si počas dospievania prešla. S tým, že dúfa, že jej príbeh pomôže čo by len jednej rodine, sa otvorila a opísala, čo všetko prežívala, keď sa jej rodičia rozvádzali, a keď si jej mama našla nového partnera.

Aj keď dnes vie presne opísať svoje pocity, pred 20 rokmi nebola natoľko emočne vyzretá, aby dokázala presne pomenovať, čo sa s ňou deje. Nikomu sa nezdôverila a prežívala to sama v sebe.

Aj preto by Ivka odporučila rodinám, ktoré si prechádzajú náročným obdobím a nevedia presne, čo sa s ich deťmi deje, alebo s nimi nevedia vykomunikovať ťažkú situáciu, aby oslovili odborníka, ktorý im určite poradí.

Po tom, čo sa moderátorka spravodajstva otvorila v priamom prenose, si pre ňu Kvetka s Tomášom pripravili veľké prekvapenie. Pustili videoodkaz, v ktorom jej mamina odkázala, aká je na ňu hrdá a ako ju ľúbi. V tej chvíli sa Ivanka rozplakala, slzy neudržala ani Kvetka a dojatí boli všetci prítomní.

Pozrite si celý rozhovor.

​​Podporiť deti s duševnými problémami a zanechať tak odtlačok na ich ceste k uzdraveniu môžete aj vy. Až do 7. decembra počas celého dňa do polnoci sa do zbierky môžete zapojiť prostredníctvom:

SMS zaslanej v tvare:

DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 5 eur). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným finančným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK57 1111 0000 0003 3322 2023

Jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár: https://www.markiza.sk/nadacia/chcem-pomoct

Ďakujeme, že s nami pomáhate tým, ktorí si sami pomôcť nedokážu.

Najnovšie videá