• Šoubiz
  • Dara prekvapila moderátorov v živom vysielaní veľkou novinkou: Zostali užasnutí

Dara prekvapila moderátorov v živom vysielaní veľkou novinkou: Zostali užasnutí

Dara prekvapila moderátorov v živom vysielaní veľkou novinkou: Zostali užasnutí

Počas priameho prenosu prišlo k veľkému prekvapeniu.

Hlavným hosťom piatkového Telerána bola spevácka diva, módna ikona, podnikateľka a mamina Dara Rolins! Keďže vo štvrtok oslavovala narodeniny, tak jej najskôr moderátori zagratulovali a potom ju poriadne vyspovedali. Dara prezradila, že vo štvrtok trošku pooslavovala doma s Lolou a Pavlom a neskôr aj s tanečníčkami, s ktorými sa zabavila po vystúpení.

Galéria

​Budúci rok ju čakajú ďalšie veľkolepé vystúpenia v O2 arene. Dare sa podarilo trhnúť rekord a v rýchlosti vypredania tejto veľkej pražskej haly prekonala dokonca aj zahraničné hviezdy. Keď minulý rok chystala svoju prvú O2 arenu, tak sa bála, či sa vôbec vypredá. Nikdy nemala totiž ambíciu vystupovať pred takou veľkou masou ľudí a vždy si hovorila, že radšej bude mať plné kluby ako poloprázdne haly.

Prvý koncert však zožal taký úspech, že v januári ju čakajú rovno dve repete. Fanúšikovia boli prekvapení, že sa vedľa nej na javisku objavil aj Rytmus. Podľa jej slov to bolo naozaj milé a autentické prekvapenie, pretože po veľmi dlhej dobe mali možnosť sa pred koncertom trochu porozprávať v šatni a sú šťastní, že ich postretlo v živote pre nich to pravé orechové.

Dara v Teleráne opísala veľkú drámu pred koncertom, naznačila, v čom budú ďalšie dve šou iné a dokonca prekvapila moderátorov exkluzívnou ukážkou jej nového singlu, ktorý mal byť už vonku, no nakoniec uzrie svetlo sveta až budúci týždeň. Klip sa nakrúcal v Barcelone na plachetnici, ktorá je staršia ako Titanic a špeciálne natáčanie bolo pre ňu veľkým zážitkom.

Sledujte rozhovor.

Najnovšie videá