• Šoubiz
  • Do domu Rytmusa a Jasminy sa dostal zlodej, škoda je v desaťtisícoch: Dvojica zareagovala

Do domu Rytmusa a Jasminy sa dostal zlodej, škoda je v desaťtisícoch: Dvojica zareagovala

Do domu Rytmusa a Jasminy sa dostal zlodej, škoda je v desaťtisícoch: Dvojica zareagovala

Incident je nielen výkričníkom pre nich, ale aj pre ostatných.

Na záver roka 2023 nebudú spomínať v najlepšom. V sobotu (30. decembra) sa do domu manželov Vrbovských vlámal zlodej. Ako informuje Plus Jeden Deň, zlodej sa k nim dostal zrejme tak, že preskočil plot, následne si otvoril dvere na terasu a vnikol rovno do spálne Patrika a Jasminy.

Neznámy páchateľ dvojici ukradol zlaté hodinky v hodnote 30 000 eur, niekoľko zlatých náramkov, pričom hodnota jedného z nich je 9 000 eur. Zlodej odcudzil aj zásnubný prsteň, ktorý stál 6 000 eur, píšu ďalej.

Z ich domu si tiež vzal niekoľko zlatých retiazok vrátane tej s hlavou Ježiša za 3 000 eur, čierny kufor v hodnote 4000 eur a tiež zlatú retiazku s príveskom kozorožca v desaťtisícovej hodnote. Najdôležitejšie však je, že sa ani Patrikovi a Jasmine, ani ich synovi, nič nestalo a škoda, ktorá vznikla je len materiálna.

Ako píše denník, hodnota vecí, ktoré vzal lupič Jasmine, dosiahla viac ako 67-tisíc eur, a Rytmus prišiel o veci v hodnote 17-tisíc eur.

Dvojica sa o incidente rozhodla spoločne prehovoriť vo videu na sociálnej sieti. Jasmina sa najprv všetkým poďakovala za všetky podporné správy, ktoré dostávajú, a následne sa vyjadrili ku krádeži.

„Áno, snažil sa k nám niekto dostať, aj sa do nejakej časti domu dostal, áno, aj niečo vzal, a absolútne nechápem, prečo takto vesmír zareagoval, a ten niekto ukradol iba moje šperky,“ povedala Jasmina, do čoho jej vstúpil Rytmus, ktorý povedal, že aj jemu zobral zlodej retiazku. Ako poznamenala Jasmina, Patrikove odcudzené veci až také hodnotné nie sú.

Moderátorka to vysvetlila tým, že Patrik má viac rozumu, pretože si hodnotné veci dáva do trezoru. „Ja som si tam tie veci nedávala, takže je to moja chyba,“ podotkla. 

„Nevadí, stalo sa. Berieme to ako lekciu a tú lekciu cez nás posúvame aj vám. Ak náhodou idete von čo i len so psíkom na päť minút počas bieleho dňa cez víkend, prosím vás, alarmujte a zapnite všetky zabezpečovacie systémy, ktoré na vašom dome máte,“ povedala a obaja sa zhodli, že to bol výkričník nielen pre nich, ale aj pre ostatných. 

Viac vo videu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

Najnovšie videá