• Šoubiz
  • Najzábavnejší Silvester bol na Markíze! Zaplo si ho viac než 1,1 milióna divákov

Najzábavnejší Silvester bol na Markíze! Zaplo si ho viac než 1,1 milióna divákov

V prvý deň nového roka 2024 rebríčky sledovanosti ovládli večerné spravodajské relácie televízie Markíza – Televízne noviny a Počasie.

Najlepšia zábava bola na Silvestra na Markíze! Potvrdzujú to nielen nadšené divácke reakcie a skvelé odozvy v diskusiách na sociálnych sieťach, ale aj fantastické výsledky sledovanosti. Exkluzívny stand-up comedy špeciál Simona: Donaha! aj nasledujúce silvestrovské vydanie obľúbenej zábavnej šou Možné je všetko! nedali konkurencii najmenšiu šancu a stali sa v posledný deň uplynulého roka, v nedeľu 31. decembra 2023, suverénne najsledovanejšími programami na celom televíznom trhu.

Absolútnym víťazom Silvestra sa v oboch hlavných cieľových skupinách stal prvý ženský comedy špeciál na Slovensku s názvom Simona: Donaha!. V hlavnej, obchodne podstatnej cieľovej skupine 12-54 prevalcoval konkurenciu s excelentným ratingom 12,8 % a vysoko nadpriemerným trhovým podielom 31,8 %.

Viac než hodinový striptíz duše v podaní najobľúbenejšej komičky Simony, v ktorom sa zamýšľa nad telom, vzťahmi, feministkami, mužmi i turistikou, znamenite zabavil 633-tisíc divákov starších ako 12 rokov. Aspoň na tri minúty si ho zaplo dokonca až neuveriteľných 1 117 000 divákov (AvRch v CS 12+).

Celá epizóda na Voyo

Druhým najsledovanejším koncoročným programom sa stal silvestrovský špeciál veľkolepej zábavnej šou Možné je všetko!, ktorý v cieľovej skupine 12-54 kraľoval trhu s fantastickým ratingom 12,5 % a podielom na trhu 30,6 %.

Aj posledné hodiny roku tak divákom spríjemnili obľúbení herci a zabávači, ktorí sa postarali o neopakovateľné vtipné situácie a skvelú atmosféru. Okrem moderátora Dana Dangla im robili spoločnosť Adela Vinczeová, Tomáš Maštalír, Zuzana Kubovčíková Šebová, Juraj Kemka, Petra Polnišová, Adam Bardy, Petra Dubayová a Lukáš Latinák. K obrazovkám Markízy pritiahli 526-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, pričom zasiahli dokonca až 1 119 000 divákov (AvRch v CS 12+).

Celá epizóda na Voyo

Najnovšie videá