• Šoubiz
  • The Fourth Phase: Na hrane - Od japonských Álp až po sopky v Rusku a veľkolepú odľahlú oblasť Aljašky

The Fourth Phase: Na hrane - Od japonských Álp až po sopky v Rusku a veľkolepú odľahlú oblasť Aljašky

The Fourth Phase: Na hrane - Od japonských Álp až po sopky v Rusku a veľkolepú odľahlú oblasť Aljašky

Snowboardový epos s ikonickým športovcom Travisom Riceom v hlavnej úlohe si nenechajte ujsť už túto sobotu o 20:30 na Dajto!

Voľné pokračovanie celosvetovo úspešného dobrodružného filmu The Art of Flight nadchne nielen fanúšikov akčných športov zmesou veľkolepej snowboardovej akcie a záberov prírody, ktoré vyrážajú dych.

Ikonický snowboardista Travis Rice počas skúmania nevyužitých zákutí rodného Wyomingu s mentorom Bryanom Iguchim naplánuje 16 000 míľ dlhú trasu, aby sledoval hydrologický cyklus okolo severného Pacifiku, kde sneh a ľad vytvárajú fascinujúce snové krajiny naprieč horskými končiarmi. Na cestu sa vydáva spolu so skupinou najinovatívnejších snowboardistov súčasnosti - vrátane Marka Landvika, Erica Jacksona, už spomínaného Bryana Iguchiho, Pata Moora, Mikkela Banga, Jeremyho Jonesa, Victora de Le Rua a Bena Fergusona. Od japonských Álp až po sopky v Rusku a veľkolepú odľahlú oblasť Aljašky - tím je odhodlaný vydržať všetko, čo prináša ponorenie sa do neúprosného prírodného cyklu.

Galéria

Snowboardový epos s ikonickým športovcom Travisom Riceom v hlavnej úlohe natočený najmodernejšou technológiou zachytáva strhujúcu drámu a napínavú akciu. Nadaný inovátor Rice vždy išiel na hranu možného, no stále hľadá viac.

V stávke je však veľa a Rice vie, že bude vydaný napospas vlastnému rozhodovaniu...

The Fourth Phase: Na hrane uvidíte už túto sobotu o 20:30, na Dajto!

Najnovšie videá