• Šoubiz
  • Emma Watson mala opletačky s políciou. Tam sa to iba začalo

Emma Watson mala opletačky s políciou. Tam sa to iba začalo

Hviezda Harryho Pottera sa dostala do problémov.

Vážení, máme problém! Predstavte si pri tom hlas školníka Filcha vo filme Harry Potter a Tajomná komnata, keď sa Harry a Ron ešte pred začiatkom školského roka dostali do problémov a Snape ich vyhrešil.

Problém však teraz mala Emma Watson, ktorá v čarodejníckej ságe stvárnila Hermionu Grangerovú. Tridsaťtriročná anglická herečka si totiž zrejme nevšimla označenie zákaz parkovania a svoje auto odstavila pred vjazdom na parkovisko v historickom centre mesta Stratford-upon-Avon, píše Daily Mail.

Hviezda Harryho Pottera si užívala večer v pabe, keď si zrazu všimla, že vonku sú policajti a odťahujú jej Audi A3. Podľa očitých svedkov vybehla z podniku a prosila policajtov, aby jej nebrali auto. Vyjednávanie a ani žiadne kúzla jej však v tej chvíli nepomohli a odťahová služba jej aj tak auto zobrala. 

Emma Watson
Emma Watson  |  FOTO:  Profimedia.sk

​Emma Watson musela zaplatiť pokutu vo výške 192 libier (približne 225 eur), aby mohla dostať späť svoje auto. Ďalších 26 libier (približne 30 eur) by musela zaplatiť za každý deň, čo by bolo jej auto na polícii.

To však nebolo všetko. Emme sa tiež podarilo naštvať manažéra pizzerie Red Hot Mamma, ktorý sa po 12-hodinovej zmene nevedel dostať k svojmu autu, a tak obiehal okolité reštaurácie a márne hľadal majiteľa vozidla, kým zavolal políciu.

Harry Potter a Polovičný princ - v piatok o 20.30 h a v repríze v sobotu o 15.10 h a v nedeľu o 9.45 h na Markíze.

Čo keby bol Harry Potter z Humenného? Východniarske verzie Martina Luthera valcujú internet. Pozrite si ukážku:

​Harry Potter na Slovensku už 17. februára! Bude to magický zážitok:

Najnovšie videá