• Šoubiz
  • Fanúšikovia sú zhrození. Jennifer Aniston odkazujú, že by mala prestať s úpravami

Fanúšikovia sú zhrození. Jennifer Aniston odkazujú, že by mala prestať s úpravami

Plastický chirurg okomentoval, čo všetko si dala herečka upraviť na tvári.

Herečka Jennifer Aniston nemohla chýbať na odovzdávaní filmových a televíznych cien Critics Choice Awards, ktoré sa uskutočnili pred pár týždňami. Na červenom koberci neurobila dojem len outfitom, ale aj svojou vizážou. Bola to najmä jej tvár, ktorú mnohí po slávnostnej udalosti rozoberali. 

​Pri pohľade na Jennifer je zrejmé, že prešla viacerými úpravami. Či ide len o botox alebo aj chirurgické zásahy, o tom mnohí len špekulujú. Doktor Johnny Betteridge, ktorý má v Londýne kliniku a venuje sa estetickej medicíne, sa pozrel na herečkinu tvár bližšie v priebehu niekoľkých rokov. 

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston  |  FOTO:  Profimedia.sk

​Takto vyzerala Jennifer v roku 2015. „Na jej tvári nevidím žiadne úpravy. Jej črty sú prirodzené a je vidieť aj jemné vrásky na čele či okolo očí,“ hovorí doktor. Ani v roku 2019 by ste na herečkinej tvári nebadali nejaké obrovské zmeny.

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston  |  FOTO:  Profimedia.sk

​Ale rok 2024 je už iná káva a pri porovnaní staršej fotografie s najnovšou vám ten rozdiel udrie do očí. „Na prvý pohľad vidím zmeny v oblasti očí a nosa. Ide o kombináciu viacerých ošetrení. Prvým je úprava očí, blepharoplastika (odstránenie ovisnutých horných či dolných viečok, pozn. red.), výplne v strednej časti tváre a tiež lifting, ktorému vďačí za ten vypnutý vzhľad. Jennifer má za sebou rozhodne operačné aj neinvazívne zákroky,“ potvrdil lekár. 

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston  |  FOTO:  Profimedia.sk

Najnovšie videá