• Šoubiz
  • Megahit Yeah! má 20 rokov. Usher ho vzkriesil počas Halftime Show

Megahit Yeah! má 20 rokov. Usher ho vzkriesil počas Halftime Show

Najsledovanejší zápas roka - Super Bowl 2024 - je za nami. Finále amerického futbalu, v ktorom sa stretli tímy San Francisco 49ers a Kansas City Chiefs, sledovali opäť desiatky miliónov ľudí. Historicky po prvý raz hostilo túto udalosť mesto Las Vegas.

Galéria

​V poradí už 58. vyvrcholenie play off amerického futbalu láka každoročne divákov po celom svete aj pre polčasový koncert - Halftime Show, počas ktorej sa predstaví interpret s medley svojich najväčších hitov.

Po minuloročnom veľkolepom vystúpení Rihanny, ktoré sledovalo vyše 118 miliónov ľudí, odohral svoj „minikoncert“ spevák Usher. Spolu s ním bola na pódiu napríklad aj Alicia Keys, H.E.R., Lil Jon, Ludacris, Will.i.am a Jermaine Dupri.

Kliknite sem alebo vo videu na „Prehrať na YouTube“.

Štyridsaťpäťročný americký spevák, skladateľ a tanečník vydal ešte pred vystúpením na Super Bowle nový album s názvom Coming Home. V poradí deviatej štúdiovky sa tak jeho fanúšikovia dočkali po takmer ôsmich rokoch.

Ešte pred samotnou Halftime Show sa Usher vyjadril, že necíti nervozitu, že vystúpi na najväčšom pódiu na svete („Úzkosť, áno, ale nie nervy,“ povedal spevák, píše Entertainment Weekly.)

Môže za to zrejme fakt, že v rámci rezidenčnej šou v Las Vegas odohral počas dvoch rokov presne 100 koncertov. Polčasový koncert bol tak v poradí jeho 101. koncertom v meste hriechu.

Usher, celým menom Usher Raymond IV, sa narodil 14. októbra 1978 v Dallase v štáte Texas. Vyštudoval North Springs Charter School v Sandy Springs v Georgii.

Jeho prvý album s názvom Usher oslávi na konci augusta tohto roku 30. výročie. Vydal ho 30. augusta 1994 a vyšli z neho single Can U Get wit It, Think of You a The Many Ways.

Usher bol dvakrát ženatý a má štyri deti.

Najnovšie videá