• Šoubiz
  • Zendaya sa zapíše do módnej histórie: Šokovala outfitom robota

Zendaya sa zapíše do módnej histórie: Šokovala outfitom robota

Opäť všetkým ukázala, že je módnou ikonou.

Vo štvrtok atraktívna herečka pokračovala v plnení povinností, tentoraz v Londýne na premiére jej nového filmu Duna: Časť druhá. A fanúšikovia z nej šaleli. Nielen ti filmoví, ale aj módni. Zendaya totiž predviedla asi najodvážnejší outfit, aký kedy na sebe mala.

O stylilng sa jej aj v tento premiérový večer postaral jej dvorný stylista Law Roach. Na špeciálnu príležitosť sa opäť nechal inšpirovať filmom Duna a siahol do módneho archívu uznávaného dizajnéra Thierryho Muglera. Pre herečku vybral model z kolekcie Haute Couture na rok jeseň/zima 1995/1996. Model vznikol v spolupráci s umelcom Jean-Jacquesom Urcunom, ktorý často vytváral jedinečné a prevratné techniky, aby stelesnil návrhárske vízie Thierryho Muglera.

Mugler
Model z kolekcie Haute Couture na rok jeseň/zima 1995/1996.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Strieborný futuristický oblek pripomína klasické rytierske brnenie, ale zdobia ho strategicky umiestnené výrezy na rukách, hrudi, nohách a dokonca aj na pozadí. Živôtik pôsobí ako kovový, zatiaľ čo nohavice boli také lesklé a dokonale priliehali k nohám herečky, že vyzerali takmer ako tekutý chróm. Ruky zdobili výrazné rukavice v rovnakom duchu. Zendaya zo stylingu vynechala iba striebornú prilbu a doplnila luxusný náhrdelník Bulgari, ktorý zdobili diamanty a zafíry.

Zendaya
Zendaya vyzerala na premiére dokonale.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Nebol to však jediný outfit, ktorý v ten večer predviedla. Neskôr strieborné brnenie vymenila za ďalšiu klasiku. Dlhá čierna róba s minimalistickou siluetou je kreáciou tiež z dielne módneho domu Mugler, ale z najnovšej kolekcie jeseň/zima 2024/2025. Law Roach celý outfit dotvoril vintage šperkami Bulgari a potvrdil, že minulosť a budúcnosť spolu dokážu dokonale ladiť. Aj vďaka tomu sa tieto módne momenty zapíšu do histórie.

Zendaya
Zendaya v šatách Mugler.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Pozrite si detailne celý outfit Zendaye aj jej hereckých kolegov.

Galéria

Duna už v sobotu 17. februára o 20.30 h na Markíze.

​Pozrite si tiež zákulisné video k filmu Duna:

Najnovšie videá