• Šoubiz
  • Boli s ním aj v jeho posledných chvíľach. Prehovorili herci z divadla, ktoré Marcel miloval

Boli s ním aj v jeho posledných chvíľach. Prehovorili herci z divadla, ktoré Marcel miloval

Marcel Nemec si neželal rozlúčku, ale oslavu života. A o tej jeho oslave v divadle La Komika budú informovať v najbližších dňoch.

Galéria

​„Ešte stále nedokážeme, a ani nechceme uveriť tomu, že náš milovaný a jedinečný Macko nás dnes navždy opustil,“ napísali herci z Divadla La Komika, v ktorom Marcel Nemec pôsobil, v piatok podvečer na sociálnej sieti.

Herec, hudobník a zabávač zomrel v piatok (16. februára) vo veku 52 rokov.

​„Bolí nás to všetkých nevýslovným spôsobom, lebo naše divadlo je zároveň aj našou rodinou, kde Macko mal a navždy bude mať svoje výsostné postavenie. Sme mu nesmierne vďační za každú požehnanú chvíľu, ktorú svojou čarovnou osobnosťou vniesol do nášho divadla, ale hlavne do našich životov,“ pokračovali ďalej vo svojom stanovisku.

​Marcelovi Nemcovi sa tiež poďakovali za to, že ho v jeho posledných chvíľach mohli objať, držať za ruku aj rozosmiať. „Hraj tam hore kráľovsky, ako to len Ty vieš, drahý náš priateľ,“ odkázali zosnulému hercovi.

„Všetci iste viete, že Macko si neprial rozlúčku, ale oslavu života. A o tej jeho oslave v našom divadle vás budeme v najbližších dňoch informovať. Šťastný let, Macko,“ dodali na záver v popise fotiek na sociálnej sieti.

Pozrite si reportáž s Marcelom Nemcom v magazíne Reflex:

Najnovšie videá