• Šoubiz
  • Niall Horan odštartoval očakávané turné: V marci vystúpi v Prahe

Niall Horan odštartoval očakávané turné: V marci vystúpi v Prahe

Fanúšikov potešil v Belfaste 19 pesničkami.

Niall Horan odštartoval dlhoočakávané turné s názvom The Show: Live On Tour na podporu svojho v poradí tretieho štúdiového albumu The Show. Ten vyšiel v júni minulého roku a zišli z neho single Heaven a Meltdown.

Tridsaťročný írsky spevák a skladateľ vystúpil v utorok (20. februára) v Belfaste v Severnom Írsku. V SSE Arena Belfast s kapacitou vyše 11-tisíc miest vystúpi aj dnes večer (21. februára).

Niall Horan - Night One - The Show
Niall Horan - Night One - The Show  |  FOTO:  Instagram/niallhoran

​„Je to už dávno, čo som naposledy koncertoval a nedokážem sa vám dostatočne poďakovať za to, že ste ma opäť privítali s otvorenou náručou a vypredali všetky tieto dátumy. Tento rok si spolu užijeme veľa zábavy. Nemôžem sa dočkať, keď čoskoro uvidím všetky tvoje krásne tváre“, napísal na sociálnej sieti.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Niall Horan (@niallhoran)

Setlist v Belfaste

Podľa portálu setlist.fm odspieval počas prvého koncertu 19 skladieb a na záver pridal dva prídavky. Neznamená to, samozrejme, automaticky, že rovnaký skladby zaznejú na každom koncerte počas turné. Dá sa predpokladať, že základ ostane rovnaký.

V Belfaste začal koncert podľa dostupných informácií o 20.35 h, a to skladbou Nice to Meet Ya z druhého štúdiového albumu Heartbreak Weather. 

Z prvého štúdiového albumu Flicker zaspieval celkom sedem pesničiek, z druhého albumu Heartbreak Weather päť a z posledného albumu - The Show - sedem skladieb. Neodzneli pesničky Never Grow Up, Science a Must Be Love. Tu je celý zoznam:

Nice to Meet Ya

On a Night Like Tonight

On the Loose

Edge of Seventeen (cover skladby Stevieho Nicksa)

Small Talk

The Show

Since We're Alone

If You Leave Me

Black and White

Flicker

This Town

You Could Start a Cult

Heaven

Everywhere

Night Changes (pieseň skupiny One Direction)

Fire Away

Meltdown

Mirrors

Still

Prídavky: Save My Life a Slow Hands

Niall Horan v marci v Prahe

Bývalý člen chlapčenskej skupiny One Direction sa po Belfaste presunie do Dublinu, následne do Birminghamu, Glasgowa a Londýna. Vystúpi tiež v Paríži, Kodani, Osle. Sedemnásteho marca odohrá koncert v Prahe. Poslednou zastávkou v rámci európskej časti je Amsterdam (27. a 28. marca). Mesiac strávi v Spojených štátoch, potom sa presúva do Kanady a následne sa vráti do Európy. Posledný koncert je naplánovaný na 3. september v londýnskej O2 arene.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Niall Horan (@niallhoran)

Najnovšie videá