• Šoubiz
  • Fanúšikovia legendárneho seriálu šalejú: Hlavní hrdinovia spolu randili aj v skutočnosti

Fanúšikovia legendárneho seriálu šalejú: Hlavní hrdinovia spolu randili aj v skutočnosti

Bolo to však komplikované.

Mischa Barton v podcaste Call Her Daddy prezradila, že s Benom McKenziem tvorili pár aj v skutočnom živote. Dvojica sa spoznala pri nakrúcaní legendárneho tínedžerského seriálu The O.C., v ktorom stvárňovali hlavných hrdinov. Vtedy mala herečka len 17 rokov a jej kolega 25.

Marissa Cooper a Ryan Atwood tvorili pár snov, ktorý sa v seriáli schádzal a rozchádzal, riešil rôzne peripetie, no každý čakal, že vo finále skončia spolu pred oltárom. Namiesto toho Mischu vyškrtli z deja a jej postavu zabili. Marisa zomrela v náruči Ryana a táto scéna bude navždy patriť medzi tie najemotívnejšie, aké sa v seriáloch objavili.

Iskra medzi dvojicou prebehla aj v reálnom živote. Mischa však narovinu povedala, že to bolo komplikované. Podľa jej slov netušila, čo robí a bola príliš mladá. „Vrhli sme sa na to rýchlo. Išla som do toho ako dieťa a mala som pocit, že musím rýchlo dospieť,“ prezradila.

Herečka bola v celom tíme najmladšia a chcela všetkých dobehnúť. „Na nič z toho som nebola pripravená,“ dodala. Keď sa pár rozišiel, veci sa skomplikovali ešte viac. Pri nakrúcaní na mladú tínedžerku dozerali rodičia, no aj tak sa nevyhla problémom, ktoré jej predčasné dospievanie pred kamerami prinieslo. ​Mischa po nakrúcaní troch sérií bojovala s viacerými závislosťami a démonmi. Mala problémy s duševným zdravým a podstúpila niekoľko liečení.  

Galéria

Ben si zobral hereckú kolegyňu Morenu Baccarin, s ktorou sa zoznámili počas natáčania seriálu Gotham. Sľuby si vymenili v júni 2017 a majú spolu dve deti, dcéru Frances Laiz (7) a Arthura (2).

Morena má ešte syna Juliusa (10) z predchádzajúceho manželstva s režisérom Austinom Chickom.

Najnovšie videá