• Šoubiz
  • Justin Timberlake ohlásil dátumy európskeho turné: Nevystúpi ani v Prahe, ani vo Viedni

Justin Timberlake ohlásil dátumy európskeho turné: Nevystúpi ani v Prahe, ani vo Viedni

Justin Timberlake ohlásil dátumy európskeho turné: Nevystúpi ani v Prahe, ani vo Viedni

V rámci turné The Forget Tomorrow World Tour vystúpi v Krakove (26. júla).

Justina Timberlakea čaká silný rok 2024. Dvadsiateho piateho januára oznámil vydanie prvého singlu Selfish z nového, v poradí šiesteho štúdiového albumu s názvom Everything I Thought It Was, ktorý vychádza 15. marca. Fanúšikovia sa ho dočkajú po šiestich rokoch od vydania jeho posledného albumu Man of the Woods (2018).

V šou Jimmyho Fallona následne oznámil, že s novým albumom ide na turné. To ponesie názov The Forget Tomorrow World Tour. Deň nato uviedol jednotlivé dátumy na sociálnej sieti aj na svojej webstránke. Koncertnú šnúru odštartuje 29. apríla vo Vancouveri a ukončí tesne pred Vianocami, 16. decembra v meste Indianapolis.

Pre obrovský záujem pridal ďalšie dátumy, 23. februára sa dočkali aj jeho fanúšikovia v Európe a Spojenom kráľovstve. Štyridsaťtriročný americký spevák, skladateľ a tanečník vystúpi v Krakove (26. júla), Berlíne (30. júla), Antverpách (3. augusta), Birminghame (7. augusta), Manchestri (8. augusta), Londýne (11. augusta), Amsterdame (15. augusta), Mníchove (21. augusta), Kolíne (25. augusta), Kodani (29. augusta), Štokholme (2. septembra), Hamburgu (4. septembra) a vo francúzskom Lyone (6. septembra).

Zaujímavosťou je, že (nateraz) neohlásil koncert ani v Prahe, ani vo Viedni. U našich rakúskych susedov bol síce v rámci posledného turné vo Viedni (18. augusta 2018), no od jeho zastávky v Prahe uplynie 10 rokov. Počas turné The 20/20 Experience World Tour vystúpil v pražskej O2 arene, a to 3. júna 2014.

Tento piatok (23. februára) Justin vydal druhý singel z albumu Everything I Thought It Was s názvom Drown, ku ktorému zverejnil lyric video.

Najnovšie videá