• Šoubiz
  • Ondřej Brzobohatý na verejnosti prezlečený za ženu! Verte, že by ste ho nespoznali

Ondřej Brzobohatý na verejnosti prezlečený za ženu! Verte, že by ste ho nespoznali

Ondřej Brzobohatý na verejnosti prezlečený za ženu! Verte, že by ste ho nespoznali

Pozrite si fotky, ktoré sa podarilo získať českému Blesku.

Ondřeja Gregora Brzobohatého by ste v uliciach Prahy tentoraz spoznali len veľmi ťažko. Český herec a hudobník bol totiž prezlečený za ženu.

Ako Tiffany Richbitch si išiel užiť premiéru predstavenia Klece bláznů vo Švandovom divadle. Bolo to po prvý raz, čo sa v spoločnosti ukázal v ženských šatách, píše český Blesk.

Ondřejovi robila spoločnosť jeho manželka Daniela, ktorá mala na sebe strieborné flitrové šaty a afro parochňu. Na predstavení boli súkromne, pozornosti médií však neušli. „Dúfal som, že z toho večera vyviazneme bez povšimnutia médií. Boli sme tam súkromne. Čo sa dá robiť... Tak snáď to aspoň pomôže spropagovať túto skvelú šou!“ odpovedal Blesku po predstavení.

Ako píše ďalej portál, domov šli pešo, keďže do ich nového bytu to majú od divadla iba na skok. Ondřejovi nerobili problém ani topánky na vysokom podpätku.

To, že sa herec a hudobník chystá na verejnosť ako Tiffany, bolo prísne tajné. „Pozval nás môj kamarát Filip Rajmont, ktorý v Klietke bláznov hrá v hlavnej úlohe Albína. Prial si, aby na premiéru dorazila práve Tiffany Richbitch. Nebol dôvod mu prianie nesplniť,“ vysvetlil Brzobohatý.

„S Danielou aj mojou sestrou Rolou sme to všetci poňali v drag queen štýle, ako sa na takú udalosť hodí a patrí. Bol som rád, že sme v tom neboli sami,“ pokračoval Brzobohatý a poznamenal, že tam bolo veľa hostí v rovnakom štýle. „Nostalgicky som si zaspomínal a od srdca sa pobavil, môžem toto predstavenie všetkým len odporučiť,“ dodal Ondřej, ktorý, ako prípomína Blesk, v tejto komédii hral pred rokmi ešte po boku svojho otca Radka Brzobohatého († 79) v ich rodinnom divadle. Ondrej Gregor Brzobohatý sa podieľal aj na príprave samotnej inscenácie.

Na ďalšie fotky sa prekliknite šípkou vpravo (priamo na fotke):

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Blesk.cz (@blesk.cz)

Ondřejova mama Hana Gregorová bude tancovať v šou Let's Dance. Deviata séria štartuje už v nedeľu 3. marca o 20.30 h na Markíze! Sledujte upútavku:

Najnovšie videá