• Šoubiz
  • Ako je na tom Kate po operácii? Princ William vyvolal hystériu

Ako je na tom Kate po operácii? Princ William vyvolal hystériu

Nečakane na poslednú chvíľu zmenil program a uviedol osobné dôvody.

Princ William v utorok na poslednú chvíľu zrušil svoju účasť na spomienkovej slávnosti na počesť jeho krstného otca, gréckeho kráľa Konštantína. Následník trónu udal osobné dôvody, čo okamžite vyvolalo veľký rozruch, keďže sa princezná z Walesu stále zotavuje po brušnej operácii. Účasť zrušil aj kráľ Karol III., keďže podstupuje liečbu rakoviny.

O Williamovej neprítomnosti neboli zverejnené žiadne bližšie podrobnosti a nie je jasné, či súvisela s uzdravovaním jeho manželky. Kráľovské zdroje však tvrdia, že Kate sa darí naozaj dobre, píše denník Daily Mail. Verejnosť nič konkrétnejšie ohľadom jej zdravotného stavu nevie, a preto je tu priestor na špekulácie.

Princeznú operovali 17. januára a v oficiálnom vyhlásení palác uviedol, že sa nepredpokladá, že by sa k pracovným povinnostiam vrátila skôr ako po Veľkej noci.

Princ William mal náročné obdobie a svoje povinnosti zvláda výborne. Napriek tomu, že sa jeho žena zotavuje po zákroku a otcovi diagnostikovali rakovinu, tak sa drží a má za sebou niekoľko verejných vystúpení.

Galéria

Najnovšie videá