• Šoubiz
  • Vratko Sirági skončil v nemocnici: Prezradil nám, čo sa mu naozaj stalo

Vratko Sirági skončil v nemocnici: Prezradil nám, čo sa mu naozaj stalo

Telo mu dalo jasnú stopku.

Veľkonočné sviatky si v kruhu najbližších užil aj Vratko Sirági, pre ktorého je rodina najväčší poklad. Vďaka mame, sestre a jej deťom získal potrebnú energiu a prišiel na iné myšlienky. Posledné týždne boli totiž pre neho náročnejšie, akoby si predstavoval.

Moderátor zverejnil fotku z nemocnice, v ktorej sa ocitol víkend pred sviatkami. Ako nám prezradil, telo mu dalo stopku. 

„Začalo sa to v stredu večer, keď som prišiel z tanečného tréningu. Nedostatok spánku a nadmerné množstvo silových aj tanečných tréningov sa podpísali na mojom fyzickom kolapse. Chytila ma zimnica a vysoké teploty, ktoré som niekoľko dní nevedel dostať pod kontrolu. Vďaka pohotovosti blízkych sa mi v sobotu podarilo dostať do nemocnice, kde mi naordinovali ďalšiu liečbu, vďaka ktorej sa už cítim lepšie. Je to pre mňa poučenie a výkričník do budúcna, vytvoriť si väčší balans a nájsť viac priestoru aj na oddych. Priznám sa, že od minuloročného Let’s Dance som dlhodobo ignoroval problémy s kolenami či zápaly v kĺboch. Všetko si ma to počkalo. Ono to tak občas v živote býva, že nás zahltia povinnosti a my veľakrát zabudneme na to, čo je naozaj dôležité a čomu treba venovať pozornosť. Som rád za túto skúsenosť, ktorá mi to opäť trefne pripomenula,“ povedal nám Vratko.

Galéria

​​Vratko sa znovu zamiloval do tanca a po Let’s Dance neprestal trénovať a posúvať sa ďalej v tejto oblasti. Aj takto udržiava vzťahy s kamarátmi zo šou a najbližšie má stále k Aničke, s ktorou si naozaj sadli. Pozrite si ich starší rozhovor z markizáckej párty.

Najnovšie videá