• Šoubiz
  • Bola veľká bojovníčka, no svoj boj prehrala. Zomrela Denisa zo šou MasterChef

Bola veľká bojovníčka, no svoj boj prehrala. Zomrela Denisa zo šou MasterChef

Ostali po nej dve malé dcérky.

Bola veľkou bojovníčkou, napriek tomu svoj boj prehrala.

Vo veku 35 rokov zomrela kuchárka a účastníčka šou MasterChef Česko Denisa Zajícová (predtým Cziglová). Smutnú správu oznámili prostredníctvom jej konta na Instagrame.

„Tieto riadky sa nepíšu ľahko, ale naša Deniska dnes prehrala svoj boj s ťažkou chorobou a bila sa statočne, až do samého konca. Naša bolesť je veľká, ale úprimne veríme, že už je jej lepšie,“ píše sa v popise fotografie.

Rodina sa zároveň poďakovala všetkým Deniskiným kamarátkam a kamarátom „za neskutočný záujem, podporu a pomoc pri starostlivosti o ňu“. „Nepoznáme nikoho, kto by mal okolo seba toľko skutočných a aktívnych priateľov ako ona, tá starostlivosť nás celú dobu neskutočne dojímala. Dodávali ste celej našej rodine silu do každého ďalšieho dňa, boli to pre nás najhoršie chvíle života a veľmi ťažký boj so zákernou a zlou chorobou,“ píše sa ďalej v stanovisku. 

Poďakovali sa tiež „anjelom z domáceho hospicu zo Záhradníkovej za neskutočnú pomoc v týchto chvíľach“. „Vďaka vám všetkým sme to zvládli a Deniska mohla byť v pohodlí domova až do úplného konca. Zbohom, láska naša, nikdy na teba nezabudneme, teraz už odpočívaj. Tvoja milujúca rodina,“ dodali na záver.

Najnovšie videá