• Šoubiz
  • Je vonku veľké tajomstvo: Rihanna prezradila, čo doteraz nikdy nepovedala

Je vonku veľké tajomstvo: Rihanna prezradila, čo doteraz nikdy nepovedala

Fanúšikovia teraz šalejú.

Rihanna poskytla veľký rozhovor pre magazín Interview a ako to u nich býva zvykom, aj tentoraz bol tento výstup veľmi špecifický. So speváčkou sa rozprával šéfredaktor časopisu, Mel Ottenberg, ktorý jej kedysi robil stylistu. V úvode napísal, že sa vlastne chystá rozprávať so svojou bývalou šéfkou.

Rozhovor je naozaj siahodlhý a Melovi sa podarilo otvoriť hneď niekoľko zaujímavých tém. Rihanna mu prezradila, prečo si vybrala práve A$AP Rockyho za partnera, pri ktorom sa chcela už usadiť.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Interview Magazine (@interviewmag)

Ako našla toho pravého

Dnes majú spolu dve deti, synov RZA (23 mesiacov) a Riota (8 mesiacov). Dvojica sa poznala veľmi dlho pred tým, než sa dala dokopy. Obaja videli, ako sa ten druhý správa vo vzťahu aj mimo neho, roky sa podporovali a spájalo ich priateľstvo. „Videla som ho vo vzťahoch. On ma v nich videl. Videli sme sa mimo vzťahov. Vedeli sme, čoho sme schopní a aké problémy si môžeme navzájom priniesť do života,“ povedala v rozhovore.

Do vzťahu išla veľmi opatrne a rátala aj s tým, že by sa to mohlo skončiť zlomeným srdcom. Nebola si istá, či im to vyjde, ale bola naozaj odhodlaná to skúsiť. Speváčka priznala, že pandémia COVID-u urýchlila proces založenia ich rodiny a bola zlomovým bodom v ich spoločnom živote.

Pandémia všetko urýchlila

Podľa jej slov boh vedel, čo potrebujú. „Keby nebolo COVID-u, trvalo by nám oveľa dlhšie, kým by sme zistili, že sme obaja pripravení,“ povedala s tým, že je presvedčená, že jej vzťah s Rockym sa odlišuje od všetkých jej predošlých a vždy vedela, že sa z neho stane skvelý otec.

„Keď niekto vo vás verí a myslí si, že si zaslúžite byť matkou jeho dieťaťa, je to skvelý pocit. Cítila som to isté k nemu,“ priznala. Rihanna si materstvo užíva a vždy vedela, že chce byť mamou a je to zatiaľ to najlepšie, čo ju na jej životnej ceste stretlo.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Interview Magazine (@interviewmag)

Vytúžené dievčatko

Na túto tému dodala, že by chcela mať toľko detí, koľko boh dá a rada by sa pokúsila o dievčatko, ale ak to bude ďalší chlapec, bude to chlapec a bude šťastná. S Rockym v tomto zmýšľajú rovnako.

Úpravy po pôrodoch

V rozhovore otvorili aj tému plastických operácií a keďže je po dvoch pôrodoch, úprimne povedala, že si vie predstaviť, že by sa jej prsia vrátili na pôvodne miesto a zvažuje ich úpravu. Nechce však implantáty, chce ich len nadvihnúť, má totiž obavy ľahnúť si pod nôž.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Interview Magazine (@interviewmag)

Najnovšie videá