• Šoubiz
  • Náhle zomrel spevák zo skupiny Maxim Turbulenc, mal 53 rokov

Náhle zomrel spevák zo skupiny Maxim Turbulenc, mal 53 rokov

Náhle zomrel spevák zo skupiny Maxim Turbulenc, mal 53 rokov

Príčinou smrti bol zrejme infarkt.

Česká hudobná scéna smúti. Vo veku 53 rokov zomrel náhle Daniel Vali, spevák zo skupiny Maxim Turbulenc. Informuje CNN Prima News. Príčinou smrti bol zrejme infarkt.

„Ešte včera sme spolu hovorili, bol úplne v pohode, plný elánu. Je to strašné. Vôbec nemôžem uveriť tomu, čo sa stalo,“ povedal Danielov kolega z kapely Tomáš Báča alias Timi pre CNN Prima News.

Galéria

​Daniel zomrel náhle a nečakane. Podľa portálu bol na večeri s priateľmi, medzi nimi bol aj bubeník skupiny Divokej Bill. Všetci sa dobre bavili, Daniel rozprával vtipy, ktorými bol povestný. Zrazu však v tvári zmenil farbu a zosunul sa bez známok života k zemi. Na miesto okamžite dorazila záchranka, podľa informácií portálu sa ho pokúšali takmer hodinu oživovať.

S kapelou by oslávil 30 rokov na scéne

„Dan bude strašne veľmi chýbať. Bol to úžasný chlapec, super človek. Rád rozdával radosť, vedel skvele baviť ostatných,“ dodal Báča.

Skupinu Maxim Turbulence založili v roku 1994 Vali, Pavel Vohnout a Petr Panocha v pražskej mestskej časti Klánovice. Tento rok by Vali s kapelou oslávili 30 rokov na scéne. Ich pieseň Jede, jede mašinka z roku 2000 je pravdepodobne ich najznámejšou a aj po dlhých rokoch znie azda takmer na každej svadbe.

Vo veku 76 rokov zomrel O. J. Simpson. Podľahol rakovine:

Najnovšie videá