• Šoubiz
  • Meghan pred kamerami rozdávala úsmevy: Toto sa však von asi nemalo dostať

Meghan pred kamerami rozdávala úsmevy: Toto sa však von asi nemalo dostať

Jej manévre pri fotení kolujú internetom.

Princ Harry si užil víťazstvo v charitatívnom jazdeckom póle na Floride a ako odmenu dostal obrovskú pusu od svojej manželky Meghan Markle pred zrakmi všetkých prítomných hostí a pred kamerami, ktoré ich natáčajú, aby mohol vzniknúť jeden z ich pripravovaných projektov.

Vojvodkyňa zo Sussexu vyzerala úchvatne a obklopená filmovým štábom rozdávala úsmevy a dobrú náladu. V bielych šatách s výrezom na bruchu a veľkou mašľou na chrbte za 3 300 dolárov pútala pozornosť a zvládla aj chôdzu vo vysokých podpätkoch na tráve.

Galéria

​Podľa denníka Daily Mail však v tento krásny deň predsa len nastal moment, ktorý nebol až taký úsmevný. Keď sa šli po zápase fotiť s trofejou, neznáma žena v bielych šatách chcela na zábere stáť vedľa princa, no Meghan ju odsunula na iné miesto, vedľa nej. Zdroje tvrdia, že vojvodkyňa trvala na tom, aby stála vedľa Harryho len ona.

FOTO:  Instagram

​Manželia majú rozpracované dva nové projekty pre známu streamovaciu službu, a tak sú opäť neustále obklopení kamerami. Či si nájdu čas aj na vycestovanie do Spojeného kráľovstva, aby podporili princeznú z Walesu, ktorej diagnostikovali onkologické ochorenie, je otázne. Hovorilo sa, že to majú v pláne a mali by so sebou zobrať aj deti, čo by naznačovalo nádej zblíženia a zlepšenia vzťahov. Zatiaľ sme však nič také nevideli.

Najnovšie videá