• Šoubiz
  • Samuela L. Jackson v Bratislave! Spozorovali ho vo vychýrenej reštaurácii

Samuela L. Jackson v Bratislave! Spozorovali ho vo vychýrenej reštaurácii

Samuela L. Jackson v Bratislave! Spozorovali ho vo vychýrenej reštaurácii

V hlavnom meste údajne nakrúca film s Olgou Kurylenko. Navštívil aj obľúbenú reštauráciu celebrít.

Bratislavu navštívil jeden z najznámejších hercov súčasnosti. Žijúca legenda Hollywoodu Samuel L. Jackson sa v hlavnom meste Slovenska objavil pri príležitosti nakrúcania nového filmu, v ktorom účinkuje po boku Olgy Kurylenko.

Slávneho herca spozorovali v reštaurácii u Massima, ktorá hostila aj ďalšie veľké osobnosti filmu - okrem iných aj oscarových hercov Adriena Brodyho či Michaela Douglasa.

Samuel L. Jackson si podľa televízie Joj objednal v reštaurácii ryby a pizzu, jednu si dokonca vzal so sebou. „Keby sme nevedeli, že ide oňho, ani by sme nepovedali. Bol slušný a pokojný. Fantastickí ľudia, bol to zážitok,“ povedal majiteľ reštaurácie Attanasio.

Samuel L. Jackson je v Bratislave len pár dní po tom, ako si spolu s Johnom Travoltom, Umou Thurman či Harveym Keitelom pripomenul 30 rokov od premiéry kultového filmu svetoznámeho režiséra Quentina Tarantina Pulp Fiction.

Rodák z Washingtonu patrí k najuznávanejším hercom súčasnosti, v roku 1995 ho práve vďaka hereckému výkonu v Pulp Fiction nominovali na Oscara v kategórii najlepší herec vo vedľajšej úlohe. V roku 2022 získal čestné ocenenie Akadémie za celoživotné dielo.

V priloženom videu si môžete pozrieť príspevok o tohtoročnom odovzdávaní Oscarov. 

Najnovšie videá