• Šoubiz
  • Schyľuje sa k rozvodu storočia v šoubiznise? Len ťažko tomu uveriť

Schyľuje sa k rozvodu storočia v šoubiznise? Len ťažko tomu uveriť

Klebety naberajú na obrátkach, sedem týždňov ich spolu nikto nevidel.

Jennifer Lopez (54) a Ben Affleck (51) zasiahli klebety o možnom rozpade vzťahu a blížiacom sa rozvode. Tieto správy nie sú oficiálne potvrdené, no vyvolali obrovské vášne. Fanúšikovia tomu nechcú veriť, no milovníci konšpiračných teórií sú presvedčení, že bez vetra sa ani lístok na strome nepohne.

Manželov naposledy spolu videli pred siedmimi týždňami na obede v New Yorku. Najnovšie paparazzovia zachytili speváčku a herečku v športovom oblečení v uliciach Los Angeles pri tom, ako smerovala do tanečného štúdia.

Galéria

​Zdroj pre In Touch tvrdí, že dvojica to jednoducho nezvládla a po necelých dvoch rokoch manželstva sú pred rozvodom. Podľa tohto zdroja sa vraj Ben už aj odsťahoval z ich domu za 60 miliónov dolárov.

Denník Daily Mail oslovil hovorcov oboch celebrít, no zatiaľ žiadnu odpoveď nedostali.

„Jennifer sa sústreďuje na kariéru a na svoje deti. Ben sa už odsťahoval a pravdepodobne budú musieť predať dom snov, ktorý hľadali dva roky,“ povedal zdroj pre In Touch.

„Nikdy sa neprestanú milovať, ale ona ho nemôže ovládať a on ju nemôže zmeniť,“ dodal zdroj.

Kde je pravda, prečo sa manželia takú dlhú dobu spolu nikde neukázali, či ich časté hádky na verejnosti speli k úplnému záveru vzťahu, alebo sú všetko len bohapusté klebety, sa určite dozvieme už čoskoro.

Galéria

Najnovšie videá