• Šoubiz
  • Hviezda Dunaja mala strach o mamu. Chceli ju okradnúť

Hviezda Dunaja mala strach o mamu. Chceli ju okradnúť

Volala mu celá zrútená.

Matej Landl prednedávnom čelil útoku podvodníkov. Herec, ktorého môžete vidieť aj v seriáli Dunaj, k vašim službám, v Teleráne opísal nepríjemnú situáciu, pri ktorej však, nanešťastie, nebol. Podviesť chceli totiž jeho mamu, herečku Evu Landlovú.

„Nanešťastie som nebol práve u nej, volala mi celá zrútená, že jej volali takíto podvodníci a chceli od nej vymámiť peniaze. To bolo asi pred troma mesiacmi,“ povedal v rozhovore s Kvetkou a Tomášom.

„A, samozrejme, keď som sa pozrel do histórie hovorov, tak bolo to číslo utajené, resp. neznáme, čiže sa to dá veľmi ťažko identifikovať,“ pokračoval. Matej Landl následne zavolal na políciu a tí mu povedali, že v ten deň bol 36. v poradí.

Podobná situácia nastala aj pred troma týždňami, keď sa pani Landlovej v telefóne predstavil niekto, kto sa vydával za policajta. Ten jej povedal, aby si dala pozor, pretože jej z účtu chcú vybrať 10 000 eur. Nato mu ona povedala, že mu neverí. Človek vydávajúci sa za policajta sa začal podľa hercových slov rozčuľovať, dokonca až kričať. Viac v rozhovore.

Nenechajte si ujsť Dunaj, k vašim službám o 20.30 h na Markíze.

Najnovšie videá