• Šoubiz
  • Zomrel kaskadér hollywoodskej hviezdy. Mal iba 47 rokov

Zomrel kaskadér hollywoodskej hviezdy. Mal iba 47 rokov

Zomrel kaskadér hollywoodskej hviezdy. Mal iba 47 rokov

Nezahynul pritom pri žiadnom nebezpečnom kaskadérskom kúsku.

Vo veku 47 rokov zomrel náhle kaskadér Tony McFarr, ktorý „kryl chrbát“ aj hercovi Chrisovi Prattovi v snímkach ako Jurský svet či Strážcovia Galaxie Vol. 2, píše TMZ.

Tony McFarr a Chris Pratt na nakrúcaní
Tony McFarr a Chris Pratt na nakrúcaní  |  FOTO:  Instagram/prattprattpratt

​Jeho mama Donna pre portál povedala, že jej syn zomrel v pondelok vo svojom dome neďaleko Orlanda. A hoci rodina zatiaľ nepozná presné okolnosti jeho smrti, podľa Donniných slov je jeho smrť „nečakaná a šokujúca“.

Povedala tiež, že jej syn bol „aktívny a zdravý“. Prípad má v rukách súdny lekár, ktorý na základe výsledkov toxikologických testov určí príčinu smrti.

Na Tonyho McFarra si zaspomínala aj samotná hollywoodska hviezda Chris Pratt. „Som zničený po tom, čo som sa dopočul o strate môjho priateľa a bývalého kaskadéra Tonyho McFarra. Natočili sme spolu niekoľko filmov. Hrali sme golf, pili whisky, fajčili cigary a na pľaci sme strávili nekonečné hodiny,“ napísal 44-ročný herec.

Tony McFarr a Chris Pratt
Tony McFarr a Chris Pratt  |  FOTO:  Instagram/prattprattpratt

​Dodal, že bol vždy džentlmen a profesionál: „Bude mi chýbať. Modlím sa za jeho rodinu a priateľov, najmä za jeho dcéru.“

McFarr prvýkrát zastúpil Pratta vo filme Jurský svet v roku 2015. Následne vo filme Pasažieri, Jurský svet: Zánik ríše či v snímke Strážcovia Galaxie Vol. 2, kde utrpel škaredý pád.

Chris Pratt a Tony McFarr
Chris Pratt a Tony McFarr  |  FOTO:  Instagram/prattprattpratt

Film LOVEnie si nenechajte ujsť v sobotu o 20.30 h na Markíze.

Najnovšie videá