• Šoubiz
  • Martina Schindlerová otvorene o vzťahu, ktorý sa údajne rozpadol: Pravda je iná

Martina Schindlerová otvorene o vzťahu, ktorý sa údajne rozpadol: Pravda je iná

Pozrite si veľmi úprimný a otvorený rozhovor s Martinou Schindlerovou. 

O Martine Schindlerovej a jej vzťahu s Marcelom Borisom sa v poslednom období popísalo veľa. Aj keď sa pri tejto dvojici skloňovalo slovo rozchod, to, ako to medzi nimi naozaj je, vedia najlepšie oni dvaja.

Napriek tomu, že si speváčka svoje súkromie maximálne stráži, vo štvrtkovom Teleráne uviedla všetko na pravú mieru. „My s Macinom sa máme dobre, pozdravujeme všetkých, je nám fajn,“ ukončila rozhovor s Kvetkou a Tomášom. Ešte predtým však úprimne porozprávala o období, keď bola po rozvode.

Na sociálnej sieti prednedávnom zverejnila jednu fotografiu z roku 2018 a druhú aktuálnu. Je medzi nimi rozdiel šesť rokov a desať kilogramov. Teraz, keď má Martina o desať kíl viac, sa však cíti naozaj spokojná a šťastná.

„Je rozdiel aj v tom pohľade, že v roku 2018 som teda mala o desať kíl menej, ale asi je rozdiel aj v tom pohľade, že tam mám taký vystrašený pohľad, a súviselo to aj s tým, že som bola tesne po rozvode. Teraz som už šesť rokov po rozvode, zahojená,“ povedala.

Martina potom odbočila od svojho životného príbehu a povzbudila všetky nešťastné či týrané ženy, aby „našli v sebe odvahu a rozviedli sa“. „Keď neviete ako, bojíte sa, vyhráža sa vám, normálne mi napíšte, vymyslíme plán, a ja vám pomôžem,“ povedala a vrátila sa naspäť k spomínaným fotkám. „Ten život potom, to je život,“ dodala.

Pozrite si veľmi úprimný a otvorený rozhovor s Martinou Schindlerovou.

Najnovšie videá