• Šoubiz
  • Nepríjemný incident v Cannes: Odčítavač z pier odhalil, čo speváčka kričala na ochranku

Nepríjemný incident v Cannes: Odčítavač z pier odhalil, čo speváčka kričala na ochranku

Galéria

Ani taký prestížny festival ako je Medzinárodný filmový festival v Cannes sa nezaobíde bez nepríjemných incidentov či menších škandálov. 

Utorkovú premiéru filmu Marcello Mio si nenechala ujsť Kelly Rowland, ktorá prišla na festival v červených šatách. Úsmev na červenom koberci jej razom zmizol z tváre po tom, čo sa „dostala do konfliktu“ s členkou ochranky.

Štyridsaťtriročnej americkej speváčke a herečke najprv nechtiac stúpila na šaty, tá sa síce ospravedlnila, no speváčkina nálada sa razom zmenila a začala na ňu nadávať, píše Page Six.

„Nehovorte so mnou takto. Nehovorte so mnou takto,“ povedala bývalá členka skupiny Destiny's Child podľa Jeremyho Freemana pre Page Six. „Nie ste moja matka. Povedala som vám, aby ste sa so mnou takto nebavili,“ pokračovala ďalej.

Nie je pritom vôbec jasné, čo na to povedala pracovníčka bezpečnostnej služby, aby hviezdu upokojila, pretože sa kamerám otočila chrbtom.

Nebol to však koniec. Keď už bola Rowland na vrchu schodov, znovu zopakovala, aby „sa s ňou takto nerozprávala“.

Podľa jedného zdroja sa údajne ochranka správala agresívne a Kelly sa to snažila ignorovať. Zdroj pre Daily Mail tvrdí, že členka ochranky speváčke povedala, aby sa pohla, zatiaľ čo ona kývala fanúšikom a snažila sa, aby sa fotografom podarili čo najlepšie zábery, pričom dodal, že držiteľke Grammy „bolo jedno“, či z toho vyjde ako „diva“.

Najnovšie videá