• Šoubiz
  • Ťažko tomu uveriť. Uplynul rok od smrti Dana Heribana

Ťažko tomu uveriť. Uplynul rok od smrti Dana Heribana

Talentovaný herec a hudobník zomrel vo veku 43 rokov.

Galéria

Dnes (24. mája 2024) si pripomíname rok od smrti Dana Heribana. Talentovaný herec a hudobník nás opustil vo veku 43 rokov presne pred rokom, 24. mája 2023 vo Svätom Jure.

Príčinou úmrtia Dana Heribana bola akútna disekcia aorty, a teda náhle natrhnutie hlavnej tepny ľudského tela. Ide o tepnu, ktorá vychádza zo srdca a zásobuje krvou celý organizmus. Viac si môžete prečítať v článku nižšie:

​Odchod Dana Heribana z tohto sveta najviac pochopiteľne zasiahol rodinu, priateľov a jeho najbližších, no šokujúce to bolo aj pre širokú verejnosť, ktorú bavil Danov humor a výnimočný talent stvárniť absolútne čokoľvek. 

Posledným filmom, v ktorom si zahral, no jeho premiéry v Prahe sa nedožil, bola snímka Muž, ktorý stál v ceste. Stvárnil v nej Alexandra Dubčeka.

Galéria

Posledným seriálom, ktorý Dano Heriban natočil, bola miniséria Metóda Markovič: Hojer. V nej si zahral postavu advokáta Štefana Žabimajerského, ktorého pridelili obvinenému Hojerovi. Dano Heriban nás nečakane opustil iba pár dní pred skončením nakrúcania tohto projektu.

Galéria

​Pozrite si posledný rozhovor s Danom Heribanom:

Najnovšie videá