• Šoubiz
  • Dušan zo Svadby na prvý pohľad pred objektívom ukázal všetko: Nespoznáte ho

Dušan zo Svadby na prvý pohľad pred objektívom ukázal všetko: Nespoznáte ho

Vykročil zo svojej komfortnej zóny.

Atraktívny ženích Dušan Kajaba, ktorý sa pýši dokonale vypracovanou postavou, sa okrem modelingu venuje aj fitnes súťažiam. Je to dokonalá kombinácia, aby sa pred objektívom cítil komfortne a zároveň vznikol profesionálny výsledok. Už druhýkrát oslovil na fotenie uznávaného fotografa Lukáša Kimličku, pred ktorým sa nehanbil ukázať, ako ho pán boh stvoril.

Galéria

„Predtým ako som spoznal Lukáša osobne, som ho evidoval ako jedného z najlepších fotografov na Slovensku a chcel som s ním niečo v budúcnosti nafotiť. Tak som mu napísal na Instagrame. Chvíľu to trvalo, kým sme sa časovo zladili, ale nakoniec sa nám to podarilo,“ prezradil nám o spolupráci Dušan. „Na našom prvom fotení som bol, samozrejme, v strese. Mojou jedinou podmienkou bolo to, aby nebolo nikdy nič vidieť a aby to nepôsobilo vulgárne. Lukáš je skutočný profesionál a paradoxne som sa pred ním menej hanbil, ako keby ma napríklad fotila fotografka,“ vysvetlil.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lukas Kimlicka (@lukaskimlicka)

Dvojica už predtým spolu vytvorila ikonickú sériu fotografií, na ktorých si Dušan vymyslel netradičný doplnok. Fotografovi zapózoval s exotickým žltým pytónom, samozrejme, bez oblečenia. „Pamätám si, že fotografie vtedy spôsobili ošiaľ na sociálnych sieťach. Preto som rád opäť prikývol na spoluprácu. Tentoraz som Dušana nafotil deň po jednej z jeho fitnes súťaží, po ktorej bol v top forme. Chceli sme ju preto umelecky zvečniť a hlavným zámerom bolo, aby vynikol každý jeden sval. Myslím, že sa nám to aj podarilo,“ prezradil nám Lukáš Kimlička.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lukas Kimlicka (@lukaskimlicka)

Dušan je na pózovanie pred objektívom zvyknutý z modelingu, ale umelecké akty sú pre neho vždy výzvou. Musel sa prekonávať? „Vždy idem do toho všetkého naplno a keď ide o umenie, tak tento typ fotiek fotím výnimočne a zakaždým to je pre mňa vykročenie z komfortnej zóny. Lukášovi som však absolútne dôveroval. Som perfekcionista, hlavne čo sa týka mojej postavy. Preto sme aj túto druhú sériu nafotili deň po fitnes súťaži, kedy telo vyzerá najlepšie,“ dodáva bývalý ženích.

Najnovšie videá