• Šoubiz
  • Lenka a Roman sa rozlúčili s Teleránom: V rozhovore nám opísali, čo prežívajú

Lenka a Roman sa rozlúčili s Teleránom: V rozhovore nám opísali, čo prežívajú

Aké majú Lenka s Romanom teraz plány, sa dozviete v rozhovore.

Lenka Šóošová a Roman Juraško sa po 19 rokoch v utorok (28. mája) rozlúčili s Teleránom. Do vysielania prišli obľúbenú dvojicu podporiť ich kolegovia, bývalí kolegovia, kamaráti a rodina. Poďakovať sa prišiel aj generálny riaditeľ Peter Gažík.

V réžii si pripravili zostrih legendárnych momentov, ktoré Lenka s Romanom zažili a aj vyparatili. Za tie dlhé roky ich bolo neúrekom. Pozrite si dojemnú rozlúčku a rozhovor, v ktorom nevedeli nájsť tie správne slová, ktorými by vyjadrili, ako veľmi sú vďační za všetko, čo zažili.

„Neviem, čo mám povedať, počas Telerána sem chodili kamaráti, bývalí kolegovia aj moja rodina tu bola, čo som vôbec nečakala. Svedčí to o tom, že sme boli fantastický kolektív, za čo som veľmi vďačná, že nás prišli podporiť. Som extrémna vďačná za tie roky, za ktoré boli tí ľudia pri nás,“ povedala nám po vysielaní Lenka.

Roman len súhlasil a doplnil: „Máš vlastnú rodinu a aj takú tú pracovnú. Teleráno má dušu, žije ľuďmi, nie je to len názov, kamery a štúdio. Sú to ľudia, ktorí ho vypĺňajú. Ďakujeme, že sme mohli byť toho súčasnou tak dlho. Je to veľmi emotívny moment a ešte som to nespracoval. Ďakujem veľmi pekne najmä Lenke,“ povedal Roman.

Aké majú Lenka s Romanom teraz plány, sa dozviete vo videu.

Galéria

Najnovšie videá