• Šoubiz
  • Bitka v Kollárovom dome. Jeho mamičky si skočili do vlasov, urážať mali aj deti

Bitka v Kollárovom dome. Jeho mamičky si skočili do vlasov, urážať mali aj deti

Mala to byť pokojná rodinná grilovačka, ktorá sa však zmenila na peklo. Boris Kollár (58) k sebe pozval viacero ľudí z rodiny. Idylku však narušili mamičky jeho ďalších detí Barbora Richterová (34) a Vanessa Hrubovčáková (25). Podľa informácií Nového Času obe vstúpili bez pozvania do domu a vyprovokovali bitku s aktuálnou partnerkou Borisa Laurou Vizváryovou (29). Tá na obe ženy podala trestné oznámenie. 

Zdroj denníka tvrdí, že Barbora s Vanessou prišli do Kollárovho domu bez povolenia a správali sa nevhodne. Boris s Laurou ich niekoľkokrát prosili, aby odišli a neprovokovali, čo však odmietli. Obe ženy vraj vulgárne nadávali Laure, iným ľuďom v dome a dokonca aj Borisovým deťom. Jedno z nich malo dostať panický atak. 

Ženy si vraj dokonca skočili doslova do vlasov. „Barbora potiahla Lauru za vlasy a k incidentu sa pridala aj Vanessa, ktorá ju Lauru udrela do ruky a rebier. Zostali jej modriny,“ tvrdí zdroj. Richterová s Hrubovčákovou opustili vilu až po tom, ako sa Boris 10 minút pohral s ich deťmi. Napokon odišli až na výzvu inej mamičky, ktorá bola tiež v dome. 

Boris Kollár potvrdil denníku, že sa incident stal, ale viac sa vyjadrovať nechcel. Laura Vizváryová zase potvrdila, že to rieši s právnikom. Podala trestné oznámenie. „Dnes to prerástlo do takej miery, že už máme reálne obavy o zdravie nás a našich detí, priateľov a celej rodiny. Dotýka sa to aktívne a bez prestávky hlavne detí, ktoré majú strach, stres a šikanu nielen zo strany Richterovej, ale aj verejnosti, ktorej sa to netýka. Nenecháme sa už od nej vyprovokovať. Je to pre mňa bolestivé vidieť, ako ubližuje verejne deťom, Borisovi a snaží sa špiniť meno rodiny, do ktorej dobrovoľne priviedla na svet dvoch zdravých synov s tým, že vedela, že nikdy nebola jediná, prvá a ani posledná,“ povedala Laura. 

Dodala, že im Barbora mala priať smrť. „Bavíme sa o žene, ktorá nám praje, aby sme skapali, aj kvôli môjmu pôvodu. Nejde teda len o nenávisť, ale tiež o rasizmus, na ktorý sa nebudem z diaľky prizerať. Pevne verím, že orgány činné v trestnom konaní urobia všetko, čo je v ich silách, aby sa predišlo možnému nešťastiu a opakovanému ataku. Ja sa nebojím, strach mám len o svoje deti,“ uviedla. 

Najnovšie videá