• Šoubiz
  • Taylor Swift hviezdi na turné: Neuveríte, koľko topánok vystrieda

Taylor Swift hviezdi na turné: Neuveríte, koľko topánok vystrieda

Malá pomôcka – čísla sa pohybujú v stovkách.

Americká hviezda Taylor Swift pokračuje vo svojom veľkolepom koncertnom turné Eras v Európe a niet pochýb, že aj tu pretancuje trojhodinový koncert vo svojej obľúbenej značke topánok. Outfity speváčky na celom turné so 152 zastávkami dopĺňa nekonečná kolekcia topánok na mieru od ikonického dizajnéra Christiana Louboutina. Každý jeden pár je farebne zladený k outfitu z každej doby. V rozhovore pre magazín Vogue návrhár prezradil, koľko topánok je potrebných na vystrojenie koncertu Taylor Swift, ktorý zahŕňa 11 pôvodných albumov a 46 skladieb.

Na kostýmoch k Eras Tour sa podieľali viaceré zvučné mená ako Roberto Cavalli, Versace či Vivienne Westwood. A k dokonalému outfitu na pódium bezpochyby patria aj štýlové topánky, ktoré štýlovo ladia k oblečeniu. Svetová superstar spolupracuje s francúzskym módnym dizajnérom Christianom Louboutinom od svojho turné Reputation v roku 2018. Odvtedy tvoria nerozlučnú dvojicu, ako napríklad Manolo Blahnik so seriálovou Carrie Bradshaw.

Taylor Swift
Topánky jej na mieru navrhol Christian Louboutin.  |  FOTO:  Profimedia.sk

„Keď pracujete pre interpretov, je lepšie začať s veľkým počtom outfitov a postupne sa vyberú tie, ktoré sa zdajú byť pre javisko najlepšie. Výkon si vyžaduje veľa zručnosti a koncentrácie, takže akýkoľvek kostým alebo topánky, ktoré máte na sebe, vás nesmú rozptyľovať. Musia zmiznúť z vašich myšlienok a umožniť, aby váš hlas bol jediným nástrojom, na ktorom záleží a vy podáte svoj najlepší výkon a prenesiete emócie na publikum, ktoré si vás prišlo pozrieť,“ povedal Louboutin pre magazín Vogue.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Christian Louboutin (@louboutinworld)

To všetko sa mu podarilo vytvorením jedinečným dizajnov na mieru ku každému outfitu. Spolu by ich malo byť viac ako 250 párov, ktoré postupne menia podľa kostýmov aj destinácií. Pre európsku časť turné dokonca navrhli nové modely, ktoré v Severnej Amerike diváci nevideli.

Taylor Swift
Taylor Swift žiari na pódiu v Buenos Aires.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Na sociálnych sieťach dokonca vznikol trend, že si fanúšikovia začali zdobiť topánky v Taylorinom štýle. Ukázali svoju kreativitu a v tomto prípade ide určite o dostupnejšiu verziu. Tiež je to skvelý nápad, ako zrecyklovať staršie topánky.

@elleburgess16 21 hours and 6,500 rhinestones later.. @Taylor Swift #erastour#taylorswift#sydney#diy#boots#rhinestones#bejeweled#taylor#outfit#erastouroutfits#speaknow#taylorsversion#swiftie#whiteboots ♬ bejeweled - sped up songz

Pozrite si viac outfitov, v ktorých Taylor Swift žiari na pódiu.

Galéria

Taylor Swift vystúpi vo Viedni v rámci The Eras Tour počas troch augustových večerov, a to konkrétne 8., 9. a 10. augusta 2024 na štadióne Ernst-Happel-Stadion. Špeciálnym hosťom bude americká rocková skupina Paramore.

Najnovšie videá