• Šoubiz
  • Rihanna zmenená na nepoznanie: Takto sme ju ešte nevideli

Rihanna zmenená na nepoznanie: Takto sme ju ešte nevideli

Predstavila svetu ďalšiu novinku zo svojej dielne.

Speváčka sa aktuálne čoraz viac venuje podnikateľskej činnosti a rozvíjaniu svojich beauty značiek. Najnovšie prichádza na trh s líniou starostlivosti o vlasy. Pod svojou značkou Fenty v pondelok v Los Angeles predstavila nové vlasové produkty, ktoré budú dostupné v predaji od 13. júna.

A nebola by to Rihanna, keby opäť neprekvapila svojou vizážou. Na každú spoločenskú udalosť je vždy dokonale upravená a jedno z jej dominánt je vždy účes. Na uvádzaciu párty sa rozhodla staviť na prirodzenosť a pred hostí vystúpila s naturálnymi krátkymi vlasmi, bez žiadnych úprav.

Výraznú zmenu ukázala už deň pred slávnostným večierkom, keď ju paparazzovia zastihli v uliciach New Yorku.

Fanúšikom tak dala malú ochutnávku, ako vo veľkom neskôr zažiarila v plnej kráse na párty. Outfit zladila v jednom farebnom tóne a zvolila sýtu bordovú farbu. Postavu jej obopínali puzdrové šaty, ktoré doplnila koženou bundou v rovnakej farbe. Práve pri extravagantnom odtieni jej blond vlasy vynikli ešte viac.

​Rihanna vylepšila svoju opulentnú stylingovú hru dvoma šperkami, ktoré pochádzajú z dielne obľúbenými indickými módnymi značkami Manish Malhotra a Sabyasachi. Speváčka je známa svojou láskou k indickej kultúre po tom, ako nedávno vystúpila na milionárskej svadbe. Ohromujúce šperky sa skladali z veľkého chokera pokrytého diamantmi a na mieru brúsenými rubínmi, ktoré stelesňovali súčasne indické remeselné umenie. Do dekoltu jemne prechádzali ďalšie spustené drahokamy.

​Nechýbal ani obrovský prsteň z rovnakých drahokamov. Rihanna tak opäť všetkým vyrazila dych. Stylingom aj vizážou.

​Pozrite si ďalšie fotky účesov, ktoré za poslednú dobu speváčka predviedla.

Galéria

Najnovšie videá