• Šoubiz
  • Speváčku († 40) zabil vlastný manžel, potom ukončil aj svoj život

Speváčku († 40) zabil vlastný manžel, potom ukončil aj svoj život

Speváčku († 40) zabil vlastný manžel, potom ukončil aj svoj život

Victoria bola pôvodom z Česka.

Galéria

​Nielen rodina, ale aj fanúšikovia Victorie Velvet Blyth sú v obrovskom šoku. Štyridsaťročná česká speváčka, známa pod krstným menom Victorie, zomrela v Turecku, a to rukou svojho vlastného manžela, píše český Blesk.

Turecký portál Hurryiet informuje, že známu podnikateľku zabil jej manžel a otec ich troch detí David Thomas Blyth († 53) vo vile vo štvrti Incek v Ankare. Následne si sám siahol na život a spáchal samovraždu. Príčinou boli údajne správy v jej telefóne.

Portál ďalej píše, že svedkom tohto hrozného incidentu boli ich deti, najstarší syn mal privolať záchrannú službu. K tragédii došlo v utorok (11. júna) a je stále predmetom vyšetrovania.

Pre Blesk sa vyjadrilo aj Ministerstvo zahraničných vecí, ktoré uviedlo, že v „Turecku zomrela násilnou smrťou česká občianka“.

David Thomas Blyth pochádzal zo Škótska a bol majiteľom medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberala ťažbou ropy. Pre svoju prácu sa zdržiaval dlhší čas v zahraničí. Victoria sa s deťmi zdržiavala v Prahe až dovtedy, kým sa jej manžel natrvalo odsťahoval za podnikaním do Turecka.

Najnovšie videá