• Šoubiz
  • Princ Louis a protokol? Zatancoval si na balkóne, sestra ho sekírovala

Princ Louis a protokol? Zatancoval si na balkóne, sestra ho sekírovala

Ako šesťročné dieťa, oslavy si užil naplno, no jeho rodina bola v pozore.

Princ Louis ukradol celú šou pre seba. Najmladšie dieťa princa Williama a princeznej z Walesu nemohlo chýbať na oslavách narodenín kráľa Karola III. a ani tentoraz nezostalo svojej povesti nič dlžné. Ako šesťročnému dieťaťu mu bolo jedno, či existuje nejaký protokol a jeho dedko je kráľ, oslavy si užíval naplno.

Louis si zatancoval pred zrakmi tisícok ľudí a aj keď on sa dobre bavil, jeho mama a aj staršia sestra boli na pozore. Charlotte mu dokonca povedala, aby s tým prestal, píše magazín People.

Malého princa zachytili aj, ako sa hral so šnúrkou od závesu, zíval, keď mu už bolo dlho a tešil sa z preletu stíhačiek.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa (@boysr.oyal)

Princezná z Walesu sa v sobotu po niekoľkomesačnej prestávke vrátila do verejného života, keď sa spolu s rodinou zúčastnila počas liečby rakoviny na slávnostnej vojenskej prehliadke Trooping the Colour. Kate sa pred začiatkom prehliadky, ktorá sa koná každoročne v centre Londýna pri príležitosti narodenín britského monarchu, previezla spolu so svojimi deťmi v koči. 

Po jazde kočmi a na koňoch sa britská kráľovská rodina vrátila do Buckinghamského paláca a neskôr členovia rodiny spoločne vystúpia na balkón. Prehliadka Trooping the Colour sa koná tradične v júni, hoci narodeniny má Karol až 14. novembra. Britskí panovníci však narodeniny oslavujú dvakrát - súkromne aj formou verejnej oslavy.

V piatok Kate oznámila, že v rámci liečby rakoviny robí pokroky, no stále nie je mimo ohrozenia. Zároveň uviedla, že dúfa, že sa v lete zúčastní aj na niekoľkých ďalších podujatiach.

Galéria

Najnovšie videá