• Šoubiz
  • Redaktor Markízy má doma takmer trojmesačnú dcérku. Jedinečné mená vybrali aj pre chlapca

Redaktor Markízy má doma takmer trojmesačnú dcérku. Jedinečné mená vybrali aj pre chlapca

Viac prezradil spolu so svojou priateľkou Eliškou v Teleráne.

Ladislav Žigo sa takmer pred troma mesiacmi stal prvýkrát otcom. Markizáckemu redaktorovi a jeho priateľke Eliške sa narodila dcérka, ktorej vybrali meno Chloe. „Keďže pôrod sa zomlel za veľmi krátky čas a ešte k tomu aj nad ránom, tak najprv som si myslel, že sa mi to sníva. Ale potom, keď už zo mňa opadol adrenalín a držal som ju v rukách, tak to bol najkrajší pocit, aký som kedy zažil,“ opísal prednedávnom redaktor Televíznych novín svoje pocity pre markiza.sk.

V článku nižšie sa dozviete, ako vyzeral výber mien, či sa na ňom zhodli hneď a Laco odpovedal aj na otázku týkajúcu sa svadby:

​Dvojica prijala pozvanie do pondelkového Telerána a v rozhovore s Kvetou a Matúšom prezradili aj mená, ktoré vybrali pre chlapca. Ten by sa volal buď Mateo alebo Fabio.

Laco a Eliška počas svojej návštevy absolvovali taktiež kvíz. Čo o sebe vďaka nemu prezradili a k čomu sa priznali? Sledujte rozhovor, v ktorom sa dozviete viac aj o reportérovi domáceho spravodajstva a jeho začiatkoch v Markíze. Hneď v prvý deň sa mu udialo niečo, čo mu určite prinieslo šťastie. 

Ladislav Žigo s dcérkou Chloe
Ladislav Žigo s dcérkou Chloe  |  FOTO:  súkr. archív L. Žiga

Najnovšie videá