• Šoubiz
  • Nové detaily v prípade smrti českej speváčky († 40) sú desivé. Manžela chcela údajne opustiť

Nové detaily v prípade smrti českej speváčky († 40) sú desivé. Manžela chcela údajne opustiť

Nové detaily v prípade smrti českej speváčky († 40) sú desivé. Manžela chcela údajne opustiť

Podľa jej kamarátky ju toto rozhodnutie stálo život.

Nielen Česko a Slovensko, ale nepochybne aj Turecko otriasli správy o smrti českej speváčky Victorie, ktorá zomrela vo veku 40 rokov.

Podľa prvotných informácií známu podnikateľku zabil jej manžel a otec ich troch detí David Thomas Blyth († 53) vo vile vo štvrti Incek v Ankare. Následne si sám siahol na život a spáchal samovraždu. Príčinou boli údajne správy v jej telefóne, informoval turecký portál Hurryiet. V čase incidentu boli podľa informácií portálu doma aj ich deti vo veku 14, 10 a 4 roky.

Galéria

​Victoriina kamarátka pre český Blesk popísala, čo speváčka a podnikateľka riešila v posledných dňoch. „Všetci ju sledovali na Instagrame, ale pred pár mesiacmi jej profil náhle zmizol. Tak som Viky kontaktovala, čo sa deje. Povedala mi, že manžel si neželal, aby sa žena vplyvného podnikateľa takto prezentovala. Tak mu vyhovela a založila si nový profil, ktorý už mala zamknutý pre verejnosť, a prestala zdieľať svoje sexy fotky,“ povedala.

Podľa jej slov si odvtedy veľa písali a dlho trvalo, kým jej prezradila, že „neustále riešia manželove nevery“. Ako tiež poznamenala, údajne sa mu začala vyhrážať, že pokiaľ s tým neprestane, opustí ho. 

Ako píše ďalej Blesk, podľa rodinného právnika mala o pár dní priletieť do Česka, kde mala stráviť leto so svojou rodinou.

„Áno, písala mi to, bohužiaľ mi napísala aj to, že už sa následne do Ankary nevráti a zostane tu v Česku. Že manžela opúšťa aj s deťmi, že chce život bez nevier a stresu pre deti... Kto mohol tušiť, že toto rozhodnutie ju bude stáť jej život a z troch detí urobí siroty. Po tom, čo som čítala, som presvedčená, že sa začali hádať kvôli SMS-kám, čo písala Viky kamarátkam. Že si ich preložil a v afekte jej ublížil,“ dodala Victoriina kamarátka. 

Zdroj z blízkeho okolia Victorie pre eXtra.cz uviedol, že s najväčšou pravdepodobnosťou išlo o nešťastnú náhodu: „Všetko bolo inak, než sa prezentuje. Victoria vraj nebola Davidom zastrelená. David mal pri hádke do Victorie strčiť a tá zomrela na následok nešťastného pádu. On potom dostal skrat a zastrelil sa.“ Podľa portálu sa pracuje aj s variantom, že išlo o dvojnásobnú vraždu.

Najnovšie videá