• Šoubiz
  • Herečka Brooke Shields ukázala, čo skrývala pod šatami: To nikto nečakal

Herečka Brooke Shields ukázala, čo skrývala pod šatami: To nikto nečakal

Dopriala si dávku pohodlia.

V nedeľu sa v New Yorku odovzdávali ocenenia za divadelné a muzikálové úspechy v produkciách na Broadwayi v sezóne 2023/2024. Známe tváre z oblasti umenia sa prešli po červenom koberci a zapózovali v nádherných róbach.

Na 77. ročníku nechýbala ani úspešná herečka a modelka Brooke Shields, ktorá si v tento slávnostný večer dopriala aj kúsok pohodlia. K elegantným šatám z dielne návrhárky Monique Lhuillier si totiž obula populárne gumené topánky Crocs. Všetko, samozrejme, zladila tón v tóne v slnečnej žltej. Herečka bola v tejto kombinácii neprehliadnuteľná a pohodlnými topánkami sa aj hrdo pochválila. Fotografom zapózovala a odhalila, čo ukrývala pod šatami.

Tony Awards
Brooke Shields  |  FOTO:  Profimedia.sk

Dôvod, prečo musela uprednostniť pohodlie, prezradila už deň predtým. Na sociálnej sieti zverejnila fotku zo zadného sedadla auta a ukázala na nej chodidlá vo fixačných ortézach.

Magazínu People vysvetlila, že sa zotavuje po operácii chodidiel a bez pohodlných Crocsov by tento večer nezvládla. Keby na ne neupozornila, ani by si ich pod šatami nikto nevšimol. Herečka však veselo pózovala a gumené topánky ukázala v plnej kráse. Možno sa jej podarí vytvoriť nový trend a obľúbenú obuv uvidíme na červenom koberci častejšie.

Tony Awards
Brooke Shields  |  FOTO:  Profimedia.sk

Pozrite si ďalšie celebritné outfity slávnostného večera v New Yorku. Svojím outfitom očarila Angelina Jolie aj Nicole Scherzinger.

Galéria

Najnovšie videá