• Šoubiz
  • Justina Timberlakea prepustili. Polícia zverejnila fotku po zatknutí

Justina Timberlakea prepustili. Polícia zverejnila fotku po zatknutí

Policajt, ktorý Justina zatykal, netušil, o koho ide.

Galéria

​Justina Timberlakea prepustili po tom, čo šoféroval pod vplyvom alkoholu. Polícia v Sag Harbor uverejnila fotografiu, na ktorej je neusmiaty, na tvári nemá žiadny výraz a oči má značne unavené. Nájdete ju v galérii.

V policajnej správe, ktorú máme takisto k dispozícii aj v galérii, je uvedené, že prvýkrát si Justina všimli po tom, čo nezastavil na stopke.

Zaujímavosťou je, že policajt, ktorý Justina zadržal, nemal ani poňatia, o koho ide. Zdroj pre Page Six povedal, že „policajt bol taký mladý, že ani len nevedel, kto je Timberlake“. Ako dodal, „nespoznal ani jeho, ani jeho meno“. 

Ďalší zdroj povedal, že Justin spomenul jeho prebiehajúce svetové turné - The Forget Tomorrow World Tour. Spevák údajne potichu povedal, že „toto zničí turné“. Nato sa policajt opýtal: „Aké turné?“ a Justin odpovedal: „Svetové turné.“

Policajt pri zatykaní netušil, že ide o Justina Timberlakea
Policajt pri zatykaní netušil, že ide o Justina Timberlakea  |  FOTO:  Instagram/britneysvault

Podľa správy o zatknutý, ktorú má k dispozícii PEOPLE, spevácka hviezda povedala, že mala jedno martini. Uvidíme, či sa k tomu vyjadrí aj on sám na svojich oficiálnych kontách na sociálnych sieťach.

Justin Timberlake najbližšie vystúpi v piatok a sobotu (21. a 22. júna) v Chicagu, v utorok a stredu (25. a 26. júna) má naplánované koncerty v Madison Square Garden v New York City.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Timberlake (@justintimberlake)

Štyridsaťtriročného amerického speváka, hudobníka, tanečníka a herca zadržali v pondelok neskoro večer a obvinili z jazdy pod vplyvom omamným látok v newyorskom Long Islande. Informovala o tom v utorok agentúra AP s odvolaním na zdroj z prostredia polície.

Zdroj agentúry AP, ktorý si želal ostať v anonymite, nemohol z dôvodu prebiehajúceho vyšetrovania prezradiť ďalšie podrobnosti.

Galéria

Najnovšie videá