• Šoubiz
  • Nový moderátor Markízy Marek Polomský je v skvelej forme. Tričko išlo dole, ukázal viac

Nový moderátor Markízy Marek Polomský je v skvelej forme. Tričko išlo dole, ukázal viac

Len pred pár týždňami sa markizácki diváci dozvedeli, že Teleráno obohatí nová dvojica - Simona Ondrušková a Marek Polomský. Rozhodli sme sa mužskú polovicu novej dvojice vyspovedať a ukázať vám viac z jej života.

Marek je mladý akčný muž, ktorý sa po práci venuje rodine a aj svojmu hobby. Športuje dlhé roky a dokonca šport aj študoval na Fakulte telesnej výchovy a športu. Nového moderátora Telerána sme vyspovedali pri činnosti, ktorú má najradšej, a to cvičenie.

A ako správny športovec sa stará aj o svoj vzhľad a keďže sa ukazuje aj pred kamerou, potrebuje aj najúčinnejšiu ochranu pred potom a zápachom. V taške mu preto nechýbala Rexona z radu Advanced protection s novou technológiou ochrany, ktorá je aktivovaná telesnou teplotou.

Rovnako ako Rexona, aj Marek motivuje ľudí k pohybu. „Šport je pre mňa formou relaxu a vec, ktorú by mal každý muž robiť pre svoje mentálne zdravie. Mal by to robiť najmä kvôli sebe a kvôli tomu, aby sa cítil dobre, aby sa cítil zdravý a silný,“ povedal Marek.

Moderátor, ktorý nedávno zabehol maratón, chce ísť svojim deťom príkladom. „Chcem im ukázať, že čokoľvek si dáš za cieľ v živote, vieš to dosiahnuť, splniť si to, máš na to,“ dodal. 

Galéria

​Marek nepochádza z Bratislavy a do práce bude dochádzať zo stredného Slovenska. Skĺbiť pracovný a rodinný život tak, aby sa človek mohol venovať aj svojmu hobby, je náročné. Novému moderátorovi Telerána sa to zatiaľ darí a priznáva, že za to vďačí najmä svojej manželke. 

„Tie dva dni v týždni, keď som preč, sa o deti stará len manželka. Pomáhajú aj starí rodičia, ktorí sú fantastickí, ale moja manželka je fakt úžasná, perfektná. Je geniálna. Zvláda to absolútne s prehľadom. Áno, máme dve veľmi malé deti, takže je to pre ňu náročné. Povedzme si pravdu, že pre mňa to také náročné nie je, ale keď som doma, tak sa snažím venovať rodine, deťom a byť absolútne nápomocný, aby sa aj ona mohla venovať pracovným veciam, svojmu rozvoju,“ nešetril chválou na svoju polovičku, ktorá má tanečnú školu, takže ani jej nie je šport cudzí.

Marek prezradil, čo zažije toto leto prvýkrát a rozhodne by ste neuhádli, aký typ hudby u nich doma počuť. Sledujte video. 

Najnovšie videá