Zabudnite na Hiddleswift, Tom a Taylor sa rozišli!

08. 09 2016 07:00 | Nikola Teleková
Tom Hiddleston a Taylor Swift
Tom Hiddleston a Taylor Swift Foto: Profimedia.sk

Ich vzťah vydržal sotva tri mesiace, a tak je namieste otázka, či šlo skutočne o láska, alebo...

Obetovala svoj vzťah pre marketingovú stratégiu? To sa teraz pýtajú všetci potom, ako médiá zverejnili informáciu, že láska medzi Taylor Swift a Tomom Hiddlestonom vyprchala už po troch mesiacoch. Speváčka sa rozišla so snúbencom Calvinom Harrisom kvôli britskému hercovi. Len dva týždne od rozchodu ich nafotili na pláži pri vášnivých bozkoch a nežných objatiach.

Odvtedy boli nerozlučnou dvojicou. Nafotili ich spolu na rôznych spoločenských podujatiach, na dovolenke v Taliansku, pri prechádzke so speváčkinou mamou. Od začiatku mali všetci podozrenie,  že ide o marketingový ťah. Tom by sa mal stať novým Jamesom Bondom a potreboval zvýšiť popularitu a Taylor by zase túžila nahrať titulnú skladbu k novej snímke o slávnom tajnom agentovi.

A čo je oficiálnym dôvodom rozchodu nového páru? "Tom chcel, aby sa pred verejnosťou neskrývali. Požiadal Taylor, aby s ním šla na Emmy Awards, ale Taylor chcela udržať svoj vzťah na súkromnej úrovni," povedal zdroj.

"Chcela, aby to bolo v poriadku. Lenže potom ju premohol strach, že sa do nej nezamiloval preto, aká je, ale preto, že je slávna. Jednoducho, že nemal na to správny dôvod," dodal zdroj. Píše Daily Mail.