Ohromné! Jennifer Aniston prekonala rekord, stačilo jej na to päť hodín a 16 minút

17. 10 2019 12:20 | dg
Jennifer Aniston
Jennifer Aniston Foto: Profimedia.sk

Americkej herečke sa podarilo zosadiť z trónu vojvodu a vojvodkyňu zo Sussexu, princa Harryho a Meghan Markle.

Jennifer Aniston prepísala históriu Instagramu, keď si v utorok vytvorila účet na tejto sociálnej sieti, hoci niekoľkokrát povedala, že tak neurobí.

Americkej herečke sa podarilo zosadiť z trónu vojvodu a vojvodkyňu zo Sussexu, princa Harryho a Meghan Markle, ktorí v apríli, keď si založili konto na Instagrame, presiahli hranicu jedného milióna sledovateľov (followerov) za čas päť hodín a 45 minút. Jennifer to dokázala za päť hodín 16 minút, píše magazín PEOPLE. O rekorde informoval portál guinnessworldrecords.com. Doteraz má Jennifer viac než 11 miliónov sledovateľov.

Ako úplne prvý príspevok zverejnila hviezda sitkomu Priatelia selfie fotku spoločne s jej hereckými kolegami - Courteney Cox, Lisou Kudrow, Matt LeBlancom, Davidom Schwimmerom a Mathhewom Perry. „A odteraz sme aj instagramoví PRIATELIA. AHOJ, INSTAGRAM,“ napísala v popise fotky, ktorá dostala za jednu hodinu viac než 350-tisíc srdiečok. Doteraz ich má viac než 12 miliónov!

Zdroj: Instagram/jenniferaniston

Práve táto spoločná fotka sa postarala o obrovský ošiaľ a spôsobila, že sa mnohým používateľom Instagramu nepodarilo dlhé hodiny vôbec sledovať herečkin profil. Problém je už, našťastie, zažehnaný.

Jenn (ako ju volajú jej priatelia) na to zareagovala krátkym videom z pripravovaného projektu The Morning Show, ktorý bude dostupný na Apple TV. V ukážke jej postava hodí mobilný telefón o stôl.

„Prisahám, že som nemala v pláne prekonať rekord. Ďakujem vám za milé privítanie, ktoré spôsobilo technický výpadok,“ poznamenala vtipne.

Zdroj: Instagram/jenniferaniston

Komentáre ( 0)