Pieseň k novej bondovke je vonku. Naspievala ju historicky najmladšia speváčka

14. 02 2020 10:10 | tasr
Daniel Craig ako James Bond
Daniel Craig ako James Bond Foto: Profimedia.sk

Rodáčka z kalifornského Los Angeles je najmladšou umelkyňou, ktorá naspievala titulnú pieseň do filmu o Jamesovi Bondovi.

Americká popová speváčka Billie Eilish zverejnila v noci na piatok titulnú skladbu k najnovšej bondovke No Time to Die. Rovnomenná pieseň zaznamenala na stránke YouTube po niekoľkých hodinách vyše 2,5 milióna pozretí. Po deviatich hodinách mala už viac než 3,8 milióna pozretí.


Balada sa vyznačuje melancholickým štýlom, ktorým sa táto 18-ročná interpretka medzinárodne preslávila. Billie zažiarila na januárovom odovzdávaní hudobných cien Grammy, keď získala päť ocenení vrátane kategórií album roka, skladba roka a najlepší nováčik.

Tínedžerka vlani vydala album When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, ktorý obsadil najvyššie priečky rebríčkov.

Rodáčka z kalifornského Los Angeles je najmladšou umelkyňou, ktorá naspievala titulnú pieseň do filmu o Jamesovi Bondovi. Skladbu skomponovala so svojím bratom, hudobným producentom Finneasom O'Connellom (22).

Podľa tlačovej agentúry AFP vzbudí účasť Billie Eilish na hudobnej zložke filmu záujem aj u mladšieho publika.

V poradí 25. pokračovanie ságy o britskom tajnom agentovi bude mať svetovú premiéru 2. apríla. Jeho predstaviteľ, 51-ročný Daniel Craig, sa v tejto úlohe predstavil posledný raz, pričom Bonda stvárnil celkovo päťkrát.

Pieseň No Time to Die predstaví Billie Eilish premiérovo naživo na udeľovaní hudobných cien Brit Awards, ktoré sa uskutoční na budúci týždeň v Londýne.

Komentáre ( 0)