Hollywoodsky pár pekvapil úžasnou správou! Po dvoch stratách čakajú bábätko

08. 04 2020 09:40 |
Hilaria Baldwin
Hilaria Baldwin Foto: Instagram/hilariabaldwin

Fanúšikovia im posielajú veľa energie a zdravia ja na diaľku.

Nevzdávajú sa! Hilaria (36) a Alec (62) Baldwinovci čakajú piaty prírastok do rodiny. Fitness inštruktorka zdieľala radostnú novinu na Instagrame takmer päť mesiacov po tom, čo, žiaľ, druhýkrát potratila v priebehu siedmich mesiacov. Pre manželov je to tak po dvoch neúspešných pokusoch tretia nádej na rozšírenie krásnej rodinky.

Na videu, ktoré Hilaria zdieľala, bolo počuť zvuky zo sona, ktoré nepotrebovali ďalší komentár. Manželka známeho herca k videu ešte dodala, že ich bábätko sa má dobre a je v poriadku, píše magazín People. Zatiaľ však neprezradila, či už má rizikový prvý trimester za sebou.

Zdroj:Instagram/hilariabaldwin

Hilaria je na Instagrame k fanúšikom veľmi otvorená a pri prvých dvoch neúspešných pokusoch sa s nimi otvorene rozprávala o pocitoch, ktoré prežívala. Kým mnohé ženy sa správu o tehotenstve snažia utajiť čo najdlhšie, ona nič neskrývala a dôvodom bolo aj to, aby ukázala iným ženám, ktoré si museli prejsť podobnou cestou, že v tom nie sú samé a táto téma by nemala byť tabu.

Len malé percento žien je totiž schopné otvorene rozprávať o strate bábätka a u mnohých ani len netušíme, na koľký pokus sa im podarilo úspešne priviezť na svet zdravé dieťa. Aj preto nie sú nekonečné otázky typu ´Kedy už budete mať dieťa?´,  ktoré dámy od určitého veku dostávajú, na mieste. Nikdy totiž neviete, čo žena prežíva a prežila a ako jej zopár písmen môže ublížiť.

Hilaria ukázala svoju veľkú psychickú silu tým, že sa nevzdáva a motivuje aj ostatné ženy, že nádej umiera ako posledná. S Alecom vychovávajú spoločné deti Carmen (6), Romea (2), Leonarda (3) a Rafaela (4). Herec má ešte z predchádzajúceho manžesltva 24-ročnú dcéru Ireland.

Zdroj:Instagram/hilariabaldwin

Komentáre ( 0)