Modelka zvládala tehotenstvo ťažko: Dieťa prirovnávala k mimozemšťanovi

01. 06 2020 14:00 | KN
Ashley Graham rozpráva o svojom tehotenstve
Ashley Graham rozpráva o svojom tehotenstve Foto: Profimedia.sk

Plus-size modelka je čerstvou mamičkou a rozhodla sa o svoje pocity podeliť so svetom.

Cítila sa, ako keby mala v tele mimozemšťana

Myslela tým však ešte časy, kedy bol v jej brušku. „Cítila som sa, ako keby nad mojím telom prebral kontrolu mimozemšťan. Moje telo sa začalo rapídne meniť. Trvalo mi naozaj dlho, kým som sa s tým vyrovnala, pretože to bolo, ako keby moje telo prevzal mimozemšťan," tvrdí čerstvá mamička.

To však nebolo to jediné, čo Ashley na jej tehotenstve trápilo. Napriek tomu, že celú jej kariéru plus-size modelky venovala obhajovaniu jej plných kriviek, nebola stotožnená s tým, čo urobilo s jej telom tehotenstvo. „To bola tá najdivokejšia časť," povedala na adresu prispôsobenia sa zmenám jej tela. „A čo všetky tie veci, ktoré som povedala? Čo tie tvrdenia, ktorými som si prešla?" priznáva plus-size modelka Ashley v rozhovore pre Harper's Bazaar.

Tip na článok: Ďalšia modelka Victoria´s Secret je v tom! Trpí však vážnou chorobou, o ktorej nikto nevedel

Na Isaaca sa veľmi tešila

Napriek starostiam o svoje telo sa Ashley z budúceho prírastku do rodiny tešila, hneď ako sa dozvedela, že je tehotná. „Hneď som vedela, že budem skvelá matka," vyhlásila. Isaaca porodila už v januári a teraz môže sledovať, ako jej pred očami rastie. Prajeme veľa šťastia, Ashley!

Na titulnej fotke časopisu Harper's Bazaar Ashley dojčí:

zdroj: Instagram/hollywoodzilla

Komentáre ( 0)