Nechutná špina pri rozvode Johnnyho Deppa. Z jeho výpovedí sa povraciate

08. 07 2020 14:00 | nb
Johnny Depp a Amber Heard
Johnny Depp a Amber Heard Foto: Profimedia.sk
Amber Heard
Amber a Johnny vo filme Rumový denník
Johnny Depp po tom, ako ho Amber popálila cigaretou a porezala.

Sexsymbol v rozvodovom konaní prezradil nechutnosti z ich súkromia. Vraj bol obeťou domáceho násilia.

Johnny Depp prežíva veľmi ťažké životné obdobie. Herec, ktorý nikdy nepatril k hollywoodskym slušniakom, sa počas nakrúcania filmu Rumový denník v roku 2011 dal dokopy so svojou kolegyňou Amber Heard. Kráska, ktorá sa dovtedy prezentovala ako lesbička, si ho absolútne podmanila a dvojica sa zosobášila. Dnes je však láske koniec.

TIP NA ČLÁNOK: Veronika Nízlová nestráca čas. Po rozchode sa objavila po boku iného muža

Pár prechádza mimoriadne náročným rozvodom, pri ktorom na seba vyťahuje tú najohavnejšiu špinu. Amber už v minulosti svojho manžela nahlásila za domáce násilie a nafotila sa s modrinami na tvári. Johnny však tiež tvrdí, že bol obeťou domácej šikany zo strany svojej manželky. Tá mu v amoku zahasila cigaretu o tvár a porezala ho. Skončil v sanitke.

Pri rozvode vyplávali na povrch ďalšie intímnosti. Herec tvrdí, že jeho "osudová láska" ho zmanipulovala a mala presný plán, ako si ho získať. Išlo jej údajne o to, aby sa vďaka nemu zviditeľnila.

Amber získala rolu v megahite Aquaman po boku Jasona Momou a Nicole Kidman:

Zdroj: Instagram/amberheard

"Na začiatku bola ku mne extrémne priateľská. Bola krásna, vyzerala byť mimoriadne zaujatá mojou prácou a ja som sa na to namotal. Okrem toho si ma vopred preverila, aby zistila moje záujmy a všetko sa o mne naučila. Vsugerovala mi tak, že sme spriazení, nechcel som veriť, že by bola taká prešpekulovaná sociopatka," opísal Johnny ich začiatky.

"Zahrnula ma tým, čo sa javilo ako láska. Neskôr som zistil, že mala plán, ako sa za mňa vydať, podporiť tým svoju kariéru a finnčne sa obohatiť. Na začiatku tvrdila, že obdivuje moje filmy, ale po čase priznala, že žiadny z nich nevidela. Bol som ľahký cieľ," priznal Johnny.

Amber so psom:

Zdroj: Instagram/amberheard

Ešte pred časom verejnosť šokoval, keď povedal, že v posteli medzi obliečkami našiel extrement. Tvrdil, že ho tam zanechala Amber ako pomstu za to, že prišiel neskoro na oslavu jej narodenín.

Herečka sa okamžite začala brániť tvrdením, že išlo o nehodu, ktorú spôsobil ich psík. Údajne mal mať črevné ťažkosti. Aj ich domáca sa vyjadrila, že vzhľadom na veľkosť extrementu to nemôže patriť psovi. Ten je totiž malého vzrastu.

Fotky Amber s modrinami a zraneného Johnnyho na nosidlách nájdete v galérii.

TIP NA ČLÁNOK: Princovia William a Harry sa definitívne zbavili Dianinho majetku

Komentáre (0)