Slávny pár má syna. Speváčka zverejnila originálne video len chvíľku po pôrode

25. 07 2020 13:20 | nb
Ciara tesne pred pôrodom.
Ciara tesne pred pôrodom. Foto: Instagram/ciara

Chlapček dostal naozaj origináne meno.

Americká speváčka a tanečnica Ciara sa stala tretíkrát maminou. V piatok 24. júla priviedla na svet svojho tretieho potomka, synčeka, ktorému s manželom dali meno Win Harrison Wilson. Určite ide o jedno z najoriginálnejších mien celebritných potomkov, keďže jeho prvé krstné meno znamená "vyhrať".

Otcom Wina je úspešný futbalista Russel Wilson. Pár už má spolu trojročnú dcérku Siennu Pincess a Ciara má z prvého vzťahu s raperom Future-om šesťročného syna s originálnym menom Future Zahir Wilburn.

Tretieho potomka slávni rodičia privítali aj na Instagrame spoločnom fotkou v trojici. "Všetko najlepšie k narodeninám, Win!!! Mama s ockom ťa ľúbia," napísali pod fotku.

Zdroj: Instagram/ciara

Obaja manželia boli celé mesiace mimoriadne opatrní v prevencii proti koronavírusu a tehotenstvo najprv vôbec nemedializovali. Speváčka už aj v rozhovore pre britský Vogue povedala, že tehotenstvo počas pandémie je mimoriadne náročné. Najmä preto, že musela všetky návštevy lekárov absolvovať bez manžela.

"My, ženy, dieťatko nosíme, no pre muža je jedinou príležitosťou, ako sa s ním spojiť práve vtedy, keď u lekára môže počuť jeho srdiečko a vidieť ho na ultrazvuku. To, že môj muž pri tom nemohol byť, je odraz toho, v akej dobe teraz žijeme," povedala Ciara.

Len chvíľku po tom, ako sa maličký Win narodil, natočila takéto dojemné video s rúškom na tvári:

Zdroj: Instagram/ciara

Ciara s manželom Russelom tesne pred pôrodom:

Zdroj: Instagram/ciara

Ciara s dcérou a synom:

Zdroj: Instagram/ciara

TIP NA ČLÁNOK: Katka Jakeš prežívala ťažké chvíle. Veľký strach o dcérku

Komentáre (0)