Kim Kardashian sa rozvádza s Kanyem Westom. Manželstvo končí po siedmich rokoch

20. 02 2021 10:30 | tasr
Kim Kardashian a Kanye West.
Kim Kardashian a Kanye West. Foto: Profimedia.sk

Pre Westa je to prvý rozvod, pre Kardashianku už tretí.

Americká hviezda realitných šou Kim Kardashian podala žiadosť o rozvod s raperom Kanyem Westom po takmer siedmich rokoch spoločného manželstva. Žiadosťou o rozvod sa potvrdil rozchod partnerov, ktorý sa dostal na verejnosť v januári, keď americké médiá informovali, že celebritný pár žije oddelene a nachádza sa v poradnom procese týkajúcom sa "obvyklých problémov vo vzťahoch".

Podľa TMZ bolo odlúčenie "priateľské". Kim (40) zároveň požiadala o spoločnú starostlivosť o štyri deti, ktoré s Westom vychováva. Pár, ktorý sa zosobášil na luxusnej svadbe v máji 2014 v Taliansku, už niekoľko uplynulých mesiacov čelil správam bulvárnych médií o svojom krachujúcom manželstve. West (43) pred časom oznámil, že má problémy s bipolárnou afektívnou poruchou. Vlani v júli oznámil tento magnát zábavného priemyslu, že hodlá kandidovať v amerických prezidentských voľbách.

Pár má štyroch potomkov - sedemročnú dcéru North, päťročného syna Sainta, trojročnú dcéru Chicago a 21-mesačného syna Psalma. Pre Westa je to prvý rozvod, pre Kardashianku už tretí. Kaim sa preslávila realitným televíznym seriálom Kardashianky a ich rodina (2007), ktorý sledoval životy jej rodinných príslušníkov v Los Angeles.

Komentáre (0)