Česká modelka s novorodencom uprostred zemetrasenia: Myslela si, že zomrú!

04. 03 2021 11:10 | zv
Jitka Nováčková
Jitka Nováčková Foto: Instagram/jitkanovackova
Jitka nažila zemetrasenie na vlastnej koži.
Jitka nažila zemetrasenie na vlastnej koži.
Jitka nažila zemetrasenie na vlastnej koži.

Jitka zverejnila autentické zábery plné hrôzy.

Jitka Nováčková si do včerajšieho dňa bezstarostne užívala materskú „dovolenku“ a tešila sa, že sa po predčasnom pôrode s dcérkou zohrali a dokázala si už nájsť čas aj na iné veci ako len na mamičkovské povinnosti. V stredu však pocítila, čo je to báť sa o život.

TIP: Jitka dojala fanúšikov: Zverejnila prvé sekundy po pôrode

Modelka zverejnila na Instagrame autentické zábery z jej bytu krátko po tom, čo oblasť v Grécku, kde žijú s priateľom Timom a skoro dvojmesačnou dcérou Leah, zasiahlo zemetrasenie so silou 6,3 stupňa. Vydesená mamina si myslela, že je vojna, že ich bombardujú a že zomrú.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Rodina musela opustiť byt a spolu s ďalšími ľuďmi zaplnili námestia, kde mali byť v bezpečí. Vonku čakali, ako sa situácia bude vyvíjať, pretože boli avizované ďalšie otrasy.

IMG_0568.PNG
Foto: Instagram/jitkanovackova
 

„Ja som spala v spálni. Tim dával pozor na Leu v obývačke, aby som si mohla odpočinúť. Hrozný budíček. Ale už je dobre. Tim prebehol aspoň zobrať pasy, pitie, kočík a plienky. Máme byť vonku, lebo majú prísť ďalšie otrasy. Budovy sú staré, mala som strach, že na nás spadne strecha. Sme na najvyššom šiestom poschodí,“ opísala JItka minúty hrôzy vo videách, ktoré obsahovali aj vulgarizmy, pretože bola naozaj vydesená.

Rodina sa nakoniec večer vrátila do ich bytu, ktorý ako-tak upratali a prišli ďalšie otrasy. Tie už však boli slabšie. Napriek tomu sa Jitka veľmi bála a radšej sa presunuli k známym, ktorí bývajú na inom mieste v jednopodlažnom dome.

Na tento zážitok čerstvá mamina určite nikdy nezabudne a keďže sa netají tým, že sa jej v Grécku až tak dobre nebýva, teraz jej láska k miestu, kde žijú, určite nenarastie.

Komentáre (0)