Prasklo to! Tehotenstvo nie je dôvod, prečo Meghan nepríde na pohreb princa Philipa

13. 04 2021 10:15 | markiza.sk
Meghan Markle u Oprah
Meghan Markle u Oprah Foto: Profimedia.sk

Prehovorili jej blízki a úprimnosťou nešetrili.

Piatok 9. apríla 2021 si nielen Spojené kráľovstvo, ale aj celý svet bude spájať so smutnou udalosťou. Vo veku 99 rokov zomrel princ Philip, manžel kráľovnej Alžbety II., na zámku Windsor. Desiateho júna by oslávil 100. narodeniny.

Takmer okamžite začali zahraničné médiá, prevažne tie britské, riešiť to, či na pohreb príde aj princ Harry, vnuk princa Philipa, a jeho tehotná manželka Meghan Markle, keďže ich rozhovor u Oprah chtiac-nechtiac otriasol (nielen) britskou kráľovskou rodinou.

Vojvoda zo Sussexu nakoniec pricestoval do Spojeného kráľovstva a momentálne sa nachádza v karanténe. Nebude mať však čas na to, aby ukončil desaťdňovú karanténu, no, našťastie, epidemiologické predpisy v Anglicku umožňujú ľuďom odísť zu miesta svojej izloácie zo „súcitných dôvodov“, medzi ktoré patrí aj účasť na pohrebe.

PRINCOVIA WILLIAM A HARRY PREHOVORILI: SLOVÁ, KTORÉ DOKÁŽU VYSLOVIŤ IBA MILUJÚCI VNUCI

Čo sa týka jeho manželky Meghan, bolo viac než pravdepodobné, že svoju polovičku nebude sprevádzať na ceste do Spojeného kráľovstva. Jej lekár jej totiž už neodporučil cestovať. Vyzerá to však tak, že vysoké štádium tehotenstva nebude ten pravý dôvod.

Priatelia Meghan Markle povedali pre DailyMail, že vojvodkyňa zo Sussexu ostala v Kalifornii, pretože „nechce byť stredobodom pozornosti“. Tí istí priatelia dodali, že ona a Philip „mali špeciálne puto a Meghan ho zbožňovala“.

DETAILY POHREBU PRINCA PHILIPA: MIESTO POSLEDNÉHO ODPOČINKU NEBUDE TRVALÉ

Meghan by tak mohla byť po boku svojho manžela neskôr, a teda priletieť do Veľkej Británie, no podľa zdroja, o ktorom píše DailyMail, je Meghanina matka Doria „neoblomná“ a Meghan by nemala v tehotenstve cestovať. Jej obavy sú pochopiteľné, keďže jej dcéra o jedno bábätko prišla, keď minulý rok potratila.

„Meghan povedala, že toto je príležitosť pre Harryho, aby napravil svoj vzťah s bratom a otcom. Na to tam nemusí byť,“ dodali jej blízki.

 

Túto sobotu (17. apríla) vám prinesieme priamy prenos z poslednej rozlúčky s princom Philipom, vojvodom z Edinburghu. Sledujte špeciál Rozlúčka s princom Philipom o 15.25 h na Markíze s moderátorkou Zlaticou Švajdovou Puškárovou a jej hosťami.

Komentáre (0)