Nikto netušil, že čaká druhé dieťa a porodila ho už v lete: Jessica Biel prehovorila

20. 04 2021 10:30 | markiza.sk
Jessica Biel
Jessica Biel Foto: Instagram/jessicabiel

O svojich synoch hovorí krásne a bratia majú nádherný vzťah.

Topánky s podpätkami si obula prvýkrát po vyše roku. „Takto pózujete? Nepamätám sa. Snažím sa tu najviac, ako viem,“ napísala vtipne Jessica Biel v popise fotiek, ktoré zverejnila na sociálnej sieti.

Americká herečka Jessica Biel poskytla rozhovor moderátorke Ellen DeGeneres a okrem nového projektu prehovorila výnimočne aj o súkromí. Jessica a Justin Timberlake si totiž svoje súkromie maximálne strážia. O 39-ročnej herečke sa predsa vôbec nevedelo, že čaká druhé dieťa a potvrdili to až začiatkom tohto roka. Synčeka Phineasa pritom porodila už minulé leto.

Ellen prezradila, že bratia majú krásny vzťah a „obaja si myslia, že ten druhý je zábavný“.

„Silas, on je ten, ktorý vystupuje, chce vtipkovať a chce, aby bola celá pozornosť iba na ňom, čiže Phin má oči iba preňho,“ povedala hviezda seriálu The Sinner.

„Všetko, čo robí Silas, je zábavné a čokoľvek, čo urobí Phin, je zábavné, a tak sa smejú jeden na druhom po celý deň,“ pokračovala a dodala, že je to rozkošné.

To, že je dvojnásobnou matkou, okomentovala ako „divokú, bláznivú, zábavnú jazdu“.

V rozhovore neopomenula ani fakt, že v ich domácnosti opäť nikto nespí, keďže Phinovi idú zuby.


Justin Timberlake práve u Ellen potvrdil, že sa im narodilo druhé dieťa. „Je úžasný a taký rozošný,“ povedal spevák a tanečník.


Komentáre (0)